Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

beny841

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Cześć, Nie należy do super wylewnych osób na forum jednak pozwolę sobie opisać przypadek tyrkotania wariatora w na zimnym silniku ALT, może komuś się przyda. Na wstępie podziękowania dla benyA4 za zregenerowany wariator, działa OK, polecam! Jak większość odwiedzających ten wątek również i ja borykałem się z problemem tyrkotania na zimnym silniku(słychać było to zawsze po dłuższym postoju, czas tyrkotania 2 sekundy) , z tyrkotaniem przejeździłem ponad 70kkm. Powiedziałem sobie iż przy wymianie rozrządu będę starał się usunąć tą usterkę. Zakupiłem rozrząd +pompę wody INA, łańcuch wałków FEBI i napinacz łańcucha FEBI , zregenerowany wariator od benyA4 i pierścienie na nastawink. Cały szczęśliwy udałem się do mechanika. Było by za pięknie aby obyło się bez problemu. Mechanik wszystko wymienił, ustawił na znakach i po odpaleniu samochód chodził na 3 gary, okazało się brak ciśnienia na pierwszym garze. Po kolejnym dniu pracy mechanik zadzwonił i powiedział ze sytuacja opanowana. Rozłożył i złożył rozrząd jeszcze raz z tym, że tym razem wyjął szklanki i wycinał z nich olej. Przyczyna iż samochód nie chodził na jeden gar było to iż szklanka zaworowa 'opiła' się oleju, który był w gnieździe szklani a po wyjęciu wałka dolotowego szklanka się 'nadymała' powodując iż zawór się nie domykał. Samochód chodził tylko chwile więc olej nie zdążył 'się wycisnąć' samodzielnie z szklanki. Teraz mechanik i ja nauczony tym błędem wiem iż wystarczyło samochód zostawić na 30 minut na chodzie i olej by wypłynął z szklanki i obyło by się bez ponownego rozbierania. I o to w taki sposób pozbyłem się tyrkotania na zimnym. ciekawe jak długo pojeżdżę bez mam nadzieje ze chodziarz z 100kkm;] pozdrawiam serdecznie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.