-
Wada ukryta
Właśnie mam taką nadzieję. Aczkolwiek co jeśli wygra? Za auto dostałem 17 tys a będę musiał oddać 2 razy tyle
-
Wada ukryta
Wysłał zdjęcie rozebranego silnika. Boję się że będę musiał płacić za naprawę sąd i odszkodowanie. Czy to jest realne że ja jeździłem tym samochodem 3 lata i żadnej oznaki nie było żeby coś było nie tak? Sam mechanik przy wymianie olei stwierdził że wszystko jest tak jak ma być. Trochę czytałem o tej sytuacji i prawo niestety jest tylko po stronie kupującego
-
-
Wada ukryta
Witam sprzedałem swoje audi po 3 tygodniach kupujący oznajmia mi że zepsuł się wałek i szklanki rozrządu. Oskarża mnie że to wada ukryta i żąda kosztów naprawy na 8 tys zł. Mowie ze był że swoim mechanikiem. Samochód był w pełni sprawny ja o tej wadzie nie wiedziałem. Co robić? Pomocy
-
Obroty silnika
Witam. Mam pewien problem. Przy dodaniu gazu na 2 i 3 biegu w pewnym momencie obroty zatrzymują się i troszkę opadają a po chwili wszystko wraca do normy. Od czego to może być?
-
Podniesienie mocy
Wcześniej silnik był też 2.0 tylko 170 km i padł teraz hula 140. Pytam bo podobno 2.0 tdi to awaryjny silnik i stąd moje pytanie
-
Podniesienie mocy
Jakie macie zdanie na temat podniesienia mocy przy silniku 2.0 140 km w quattro
-
Mechanizm opuszczania szyby
Tak robiłem. Z początku szyba nie równo się domykala ale ustawiłem ja po czasie równo i takie coś mi wyskoczyło po skręceniu już całych drzwi. Jest opcja ze coś z przełącznikiem? Dodam że jak otworzę tylne szyby to czasami muszę trzymać blokadę okien żeby je zamknąć bo się wieszaja
-
Mechanizm opuszczania szyby
Witam. Mam pytanie w sprawie opuszczania szyby kierowcy. Wymieniłem cały mechanizm a teraz swiruja mi klawisze... Tzn gdy nacisne opuszczanie to chwilę podnosi a potem zaczyna opuszczać. Jakieś rady?
Konrad99
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta