Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Konrad99

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Właśnie mam taką nadzieję. Aczkolwiek co jeśli wygra? Za auto dostałem 17 tys a będę musiał oddać 2 razy tyle
  2. Wysłał zdjęcie rozebranego silnika. Boję się że będę musiał płacić za naprawę sąd i odszkodowanie. Czy to jest realne że ja jeździłem tym samochodem 3 lata i żadnej oznaki nie było żeby coś było nie tak? Sam mechanik przy wymianie olei stwierdził że wszystko jest tak jak ma być. Trochę czytałem o tej sytuacji i prawo niestety jest tylko po stronie kupującego
  3. Witam sprzedałem swoje audi po 3 tygodniach kupujący oznajmia mi że zepsuł się wałek i szklanki rozrządu. Oskarża mnie że to wada ukryta i żąda kosztów naprawy na 8 tys zł. Mowie ze był że swoim mechanikiem. Samochód był w pełni sprawny ja o tej wadzie nie wiedziałem. Co robić? Pomocy
  4. Konrad99 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam. Mam pewien problem. Przy dodaniu gazu na 2 i 3 biegu w pewnym momencie obroty zatrzymują się i troszkę opadają a po chwili wszystko wraca do normy. Od czego to może być?
  5. Konrad99 odpowiedział(a) na Konrad99 temat w 2.0TDI
    Wcześniej silnik był też 2.0 tylko 170 km i padł teraz hula 140. Pytam bo podobno 2.0 tdi to awaryjny silnik i stąd moje pytanie
  6. Konrad99 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Jakie macie zdanie na temat podniesienia mocy przy silniku 2.0 140 km w quattro
  7. Tak robiłem. Z początku szyba nie równo się domykala ale ustawiłem ja po czasie równo i takie coś mi wyskoczyło po skręceniu już całych drzwi. Jest opcja ze coś z przełącznikiem? Dodam że jak otworzę tylne szyby to czasami muszę trzymać blokadę okien żeby je zamknąć bo się wieszaja
  8. Witam. Mam pytanie w sprawie opuszczania szyby kierowcy. Wymieniłem cały mechanizm a teraz swiruja mi klawisze... Tzn gdy nacisne opuszczanie to chwilę podnosi a potem zaczyna opuszczać. Jakieś rady?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.