-
Turbo Gwiżdże
Witam wymieniłem rdzen i pomogło dzięki za pomoc
-
Trzęsienie autem przy hamowaniu
Witam pomożecie? Taki problem mam w swoje audi A4 b7 quattro przy hamowaniu trzęsie mi autem tarcze raczej spoko kierownica nie drży jak jadę na luzie nic nie trzęsie na biegu tak samo tylko podczas hamowania niezależnie jaka prędkość może być przyczyną podpora wału? Jak ruszam Góra dół to jest luz jedna ręką bez problemu czy może przegub wału od skrzyni biegów jest trochę mokro wokół niego
-
Turbo Gwiżdże
Witam dopiero dzisiaj się zabrałem za sprawdzanie turbina po zdjęciu węża łopatki dwie wygięte luz podłużny wyczuwalny jakiś 1 mm góra dół też wyczuwalny czy to może być przyczyną tego gwizdania
-
Turbo Gwiżdże
Auto chodzi normalnie mocy nie brakuje przy delikatnym przyspieszaniu gwizdu nie słychać dopiero w trakcie szybszego przyspieszania pojawia się gwizd jutro postaram się rozkręcić i podrzucę jakieś info
-
Turbo Gwiżdże
Witam posiadam Audi a4 b7 z silnikiem 1.8T 163 KM Quattro. Mój problem polega na tym że turbinka w trakcie przyśpieszania gdzieś w granicach ok 3-3.5 tyś obrtotów zaczyna gwizdać. przy spokojnej jeździe wgl jej nie słychać. Tak samo na biegu jałowym również jej wgl nie słychać nawet przy gazowaniu. w załączeniu dodaje logi turbiny statyczne i dynamiczne proszę o pomoc bo nie wiem od czego zacząć. Statyczne : Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum dynamiczne: Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
czarny1.8
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta