Treść opublikowana przez Kubazltgr1
-
silnik bex 1.8 t 2004 rok
Mam z przodu wielowachacz do wymiany co mi polecisz? Myślałem o Regum lub rts
-
silnik bex 1.8 t 2004 rok
Czyli tragedi nie bedzie. A jakie kolory sprezyn beda dobre do mojej audi pomysle zeby kupic cos innego
-
silnik bex 1.8 t 2004 rok
Czyli nie przeszkadza ze to od 2.0 tdi? Chkdzi mi ze wyzej nie bylo
-
silnik bex 1.8 t 2004 rok
Czyli nie przeszkadza ze to od 2.0 tdi? Chkdzi mi ze wyzej nie bylo
-
silnik bex 1.8 t 2004 rok
- silnik bex 1.8 t 2004 rok
Mam a4 b6 1.8t avant ośka. Przód 0JG TYŁ 0YK. 1BA. Kupiłem zawieszenie od 2.0 tdi 1 bv dla siebie i pytanko czy bedzie to dobzre stało obiży sie czy koza bedzie ?- silnik bex 1.8 t 2004 rok
Jest jakis spec od zawieszeń s-line mam kilka pytan- Zawieszenie s-line
Witam mam audi a4 b6 avant 1.8t ośka. Mam zawias 1 ba. Kupiłem zawieszenie 1 bv od 2.0 tdi. Moja audi ma 7 klase wagowa. Od 2.0 tdi ma 8 klase wagowA. I teraz pytanie czy bedzie to odpowiednie? - silnik bex 1.8 t 2004 rok