-
1.9 TDI AFV Prośba o analize logów
No właśnie chciałem zrobić dynamiczne też ale sprzęgło zaczyna mi się ślizgać i raczej logi nie wyjdą miarodajnie
-
Marek19 obserwuje zawartość [B6 AVF] Poduszka olejowo gumowa , 1.9 TDI AFV Prośba o analize logów , Zawór n75 i 5 innych
-
1.9 TDI AFV Prośba o analize logów
http://vaglogi.pl/log-013_5FR3O.html http://vaglogi.pl/log-003_4dJV5.html http://vaglogi.pl/log-011_bz7lPFl.html http://vaglogi.pl/log-011_qBn7wG.html http://vaglogi.pl/log-018_ciZBVXO.html http://vaglogi.pl/log-004_6ZWW2L.html http://vaglogi.pl/log-001_V1xK9Wb.html
-
Zawór n75
Pacjent 1.9 TDI 130 km. Ostatnio przy grzebaniu w aucie zauważyłem że mam dziurę w zaznaczonym miejscu w zaworze n75. Zakleiłem ta dziurę i teraz podczas przekraczaniu 2tys obrotów bardzo głośno syczy. Dodam że przed zaklejeniem było wszystko ok.
-
Sprzęgło do AVF
Panie i panowie. Pacjent b6 1.9tdi silnik AVF kończy się dwumas. Jakiej firmy polecicie komplet. Mile widziany byłby jakiś link do aukcji kompletnego zestawu
-
Głośnik system bose
Charczy mi głośnik w subwooferze bose. Czy jest jakiś zamiennik tego głośnika plug&Play czy kupować oryginał?
-
[B6 AVF] Telepie silnikiem
Witam. Auto jak w tytule. Nierówno pracuje silnik na wolnych obrotach. Przy okazji szarpie silnikiem. Błędów na silniku brak. Jak lekko zwieksze obroty jest wszystko ok. Zrobiłem odczyty na blokach. Może one naprowadza na przyczynę. Ale dopiero się uczę i dla mnie nic te odczyty nie mówią. Przy okazji może mógłby ktoś napisać za co odpowiada poszczególny blok
-
VAG11.11
Dostałem oto taki kabelek. Potrzebuje do niego sterownik. Może ktoś poratuje bądź naprowadzi gdzie go znaleźć.
-
Światła przeciwmgłowe
Dobra. Nie rzucajcie się z odpowiedziami. Problem rozwiązany
-
Światła przeciwmgłowe
Panowie. Światło przeciwmgłowe świeci tylko na postojówkach. Gdzie szukać problemu?
-
[B6 AVF] Poduszka olejowo gumowa
Wyczytałem że do mojego powinna być ta do 06.2004 >> 8E0199379L ale mogę się mylić. Vin WAUZZZ8E73A123873
-
[B6 AVF] Poduszka olejowo gumowa
Koledzy i koleżanki. Czy jest możliwość po nr Vin dobrać odpowiednią poduszkę silnika ( tą z czujnikiem) bez jej wymontowywania. Mam błąd 17994/p1586 i przymierzam się do jej wymiany ale nie wiem jaką kupić. Wiem już żeby lepiej kupić sprawna używaną niż zamiennik
-
[B6 AVF] Korekty wtryskiwaczy a telepanie silnika
Jeśli dobrze rozumie to jest ustawienie zapłonu? Wymieniałem rozrząd i po tym pojechałem do znajomego który mi ustawiał to na swoim komputerze. I powiedział że tak będzie lepiej. Na osiągi nie narzekam. Ale odpalanie rano mogłoby być lepsze.
-
[B6 AVF] Korekty wtryskiwaczy a telepanie silnika
-
[B6 AVF] Korekty wtryskiwaczy a telepanie silnika
-
[B6 AVF] Korekty wtryskiwaczy a telepanie silnika