Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szef9001

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szef9001

  1. Małe uaktualnienie panowie zrobiłam przez 2 dni samochodem 120km ;)..wymieniłem na próbę przepływomierz ponieważ posiadam na dolocie storzek K&N 2890 i okazało się bingo ale egr sie pogorszyło co ciekawe na zimnym błąd nie wyskakuje jak sie rozgrzeje dobrze silnik to błąd sie pojawia co 2-5 km ...egr był wymieniany na regenerowany 2 tysiąca km temu ale coś chyba go boli widocznie...jakies pomysły;)??rozebrać to i co dalej jak by nie to;( ponieważ stary rozebralem z ciekawosci i tam były tylko 2 zembatki (zęby całe)i silniczek w srodku wsszystko czyste..a egr tez był czysczony wd 40 i zmywaczem do hamulcow ...
  2. Witam wszystkich forumowiczów mam problem ze swoją a4 b8 2.0 tdi 143 km caha przebieg 221tysiecy Mianowicie mam 2 problemy 1 .ciągły problem od miesiąca z egr ciągle wyskakują mi te same błędy pierwsze co mi przyszło na myśl czyszczenie egr oraz przepustnicy i wtyczek poskladalem wszysyko fajnie i nadal błąd występował no to kupilem inny regenerowany po piaskowaniu egr na alefajnie;) za 150 zl i blad nadal wyskakuj a objawia sie to tak ze raz moge zrobic 120 km i spokuj a raz co 5 km wyskakuje..wtedy samochód nie ma mocy i mruga spirala od świec żarowych.. Natomiast 2 problem to z błędem przeplywomierza.. rury mam nowe wraz z intercolerem z 3.0tdi oraz nowy czujnik map sensor a wybija błąd co jakis czas nie szczelność ukladu wszystko sprawdzone nigdzie nic nie syczy węże nowe..prosil bym o pomoc bo sily nie mam juz do tego auta... P.s na myśl mi przyszly klapy wirowe czy może coś z nimi nie tak... jeszcze jedna sugetsia na zimnym silniku jak odpale samochud po przejsciu z sania spadną obroty do około 850 i silnik przez pare sekun chodzi normalnie ale czasem nim tak jak by szkubnie przegazuje go z 3 -4 razy i juz się to nie powtarza ( 4 wtrsyski nowe po regeneracji 7 stycznia ) Nastawnik z klap wirowych sprawdzałem z ciekawości dzwigienka jest wporządku nie jest wyrobiona;))pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.