Jump to content

BlueArrow91

Pasjonat
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About BlueArrow91

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Czy przyciski na tej kierownicy z B8 działają inaczej niż w kierownicy z B7? Chodzi mi konkretnie o: 1. przycisk MODE - czy dalej przełącza on z source na tel, czy może przełącza tryby radio/cd/mp3 itp? 2. czy klik na lewej rolce działa jako OK, czy dalej jako przeskok? 3. czy klik na prawej rolce działa jako MUTE, czy dalej jako powtórzenie komendy?
 2. Fotele zainstalowane i wszystko działa. Jednak w nowych fotelach po stronie pasażera brakuje maty zajętości oraz czujnika zapięcia pasów. Nie chcę rozbierać nowych foteli, żeby dołożyć matę że starego fotela. Chcę zakodować system tak, żeby poduszka w fotelu pasażera była cały czas aktywna. Którą opcję w VCDS w kodowaniu Airbag trzeba wybrać, żeby było tak jak chcę? Wiem, że 4 wartość w kodowaniu, ale nie wiem która opcja będzie właściwa. Proszę o pomoc
 3. Ok, dziękuje za informacje. Zamówiłem zieloną, bo miała dwa kable wychodzące z gniazda Z ciekawości: do czego jest zielona wtyczka, a do czego niebieska? Bo czarna i kremowa to już wiem
 4. A czy wie Pan może jaki kod ma to ori gniazdo? Żebym w razie czego wiedział co szukać
 5. Był sam bezpiecznik na sprzedaż No i nie chodzi mi o to, że wepnę się tym bezpiecznikiem do skrzynki w aucie. Chodzi mi o to, że podepnę się do głównego plusa, kawałek dalej przetnę kabel i wstawię tam gniazdo hermetyczne na bezpiecznik i do niego wepnę ten co kupiłem i z tego gniazda rozdzielę na dwa kable.
 6. Chodzi mi tylko o to, czy do gniazda (takiego jak na 1 stronie tego tematu) wepnę taki bezpiecznik termiczny, czy muszę mieć jakieś inne specjalne gniazdo Zamówiłem ori bezpiecznik już (chyba z Passata, ale numer ten sam) i się zastanawiam jak go najlepiej wpiąć w instalację. Zdecydowałem się, że podepnę kabel oczkiem do głównego plusa, kawałek dalej wepnę bezpiecznik (w gniazdo standardowe dla bezpiecznika jeśli tak się da), poprowadzę do fotela kierowcy i stamtąd jakoś przerzucę plusa do pasażera Jeśli coś jest błędnego w moim planie, to proszę o sprostowanie.
 7. Ten bezpiecznik ma takie same wymiary i nóżki jak zwykły płytkowy?
 8. Ok. Rozumiem, a te gniazda w których mógłbym osadzić bezpiecznik można gdzieś dostać, czy jakieś inne uniwersalne będą pasować? Jest możliwość pokazania jak dokładnie to wygląda? I jeszcze jedno: czy można pominąć całkowicie fabryczne gniazdo bezpiecznika i po prostu gdzieś na kablu go wpiąć i będzie cacy?
 9. Ok. Poczytałem i wiem, że bezpiecznik od elektryki ma swoje miejsce. Pytanie: Czy jak nie miałem elektryki do tej pory, to będę mieć to gniazdo czy musiałbym je dokładać? I czy musi być koniecznie bezpiecznik termiczny, czy mogę zastosować zwykły?
 10. Masę od elektryki mam już w kostce. Pin nr 5. 10A wystarczy do pełnej elektryki? Bo gdzieś widziałem, że tylko na lędźwia jest 10A, a pod pełną musi być więcej?
 11. Ok. 10A wystarczy do całej elektryki? Bo gdzieś widziałem, że taki do lędźwi jest tylko odpowiedni. Plus mogę wpiąć do gniazda 41? Tam podobno pusty plus jest
 12. Wychodzi na to, że mam masę od elektryki i muszę tylko plus dać tak? Puścić kabel od bezpieczników, dać 30A, doprowadzić do fotela kierowcy i dalej do pasażera? Czy osobno na każdą stronę?
 13. Okej, dzięki. A poza tym gdzieś mogę na jakieś problemy natrafić?
 14. To są moje kostki. Da radę podpiąć się do istniejących kabelków w czerwonej kostce czy muszę nowe puścić dla elektryki?
×
×
 • Create New...