Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Redfighter

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Redfighter

  1. Siema, mam sprawe posiadam audi a4 b5 1.8 w automacie 4 biegowym skrzynia działa bez zarzutu nie przeciąga płynnie zmienia biegi. Jak delikatnie przyspieszam między 1,4 a 2 k obrotów słychać tak jak by zgrzyt który trwa 2 sec i co jakiś czas się powtarza dochodzi gdzieś od strony maski, mial ktoś taka przypadłość?
  2. Redfighter odpowiedział(a) na Redfighter temat w Audi A4 B5
    Auto sprawne miałem błąd czujnika obrotów wszystko już hula normalnie, a ps miałem wgranego softa nowego
  3. Redfighter odpowiedział(a) na Redfighter temat w Audi A4 B5
    Mówię jestem w tym lajkiem. Kolega wyżej mówił ten olej może być do d*py
  4. Redfighter odpowiedział(a) na Redfighter temat w Audi A4 B5
    To co mam powiedzieć tym mechanikom?
  5. Redfighter odpowiedział(a) na Redfighter temat w Audi A4 B5
    No spoko przypomniałem ze coś mówili że woda może mi się zbierać w pod szybiu hmm może zalało styki albo kostkę od sterownika
  6. Redfighter odpowiedział(a) na Redfighter temat w Audi A4 B5
    Jeśli chodzi o jakieś opiłki i inne syfy to nie było wogule tylko trochę jakieś mazi czarnej. Tylko dziwie się że na tryb awaryjny się nie włączyl jadę na diagnostykę w środę i zobaczymy co będzie boję się że te koszty będą oscylowac 3 4 tys
  7. Redfighter odpowiedział(a) na Redfighter temat w Audi A4 B5
    Myślisz że dopiero po 2 dniach jazdy mogło by to wystąpić
  8. Redfighter odpowiedział(a) na Redfighter temat w Audi A4 B5
    Nie pytałem się poprostu powiedzieli że uszczelnili
  9. Redfighter odpowiedział(a) na Redfighter temat w Audi A4 B5
    Ale przez hamulec może mi biegów nie zmieniać wogule dziwne widać że się znasz to się wypytuje bo lajk trochę jestem
  10. Redfighter odpowiedział(a) na Redfighter temat w Audi A4 B5
    Wymienili miskę i uszczelnili, na co Obstawiasz do wymiany, sterownik hmm może konwerter
  11. Redfighter odpowiedział(a) na Redfighter temat w Audi A4 B5
    Przepraszam za pomyłkę jeśli chodzi o olej był to 5/4hp fluid. Auto ma 189000 tys przebiegu z Niemiec miał badany czy przebieg rzeczywsity to tak jest realny. Tak pierwsza wymiana olej mam wlany od 3 dni i dopiero dostał dzisiaj "pierdolca" że tak to ujmę 2 dni temu wszystko hulało jak trzeba
  12. Redfighter odpowiedział(a) na Redfighter temat w Audi A4 B5
    Nie nie ja dałem im kasę i mi kupili olej i zmienili mechanicy od lat dla, naszej rodziny dobre chłopaki
  13. Redfighter odpowiedział(a) na Redfighter temat w Audi A4 B5
    Dobra model skrzyni ag4 01m 4 biegowy na sprzęgle hydro kinetycznym. Przed awaria chodził cudownie jak napisałem wyżej olej ravenol 5w40 dokładnie miałem wymione 4 litry oleju do momentu tej awari zimna czy ciepła działa bez zarzutu a dzisiaj jest tak jak opisałem. Wymienial mi miskę nowa i uszczelnił pokrywę
  14. Redfighter odpowiedział(a) na Redfighter temat w Audi A4 B5
    Słuchaj zawsze zmieniał mi biegi wszystkie tera na jedynce jedzie żadnego biegu wyżej nie wrzuca nie ważne jak gaz wcisnę nie ma przełożenia dopiero jak dam na tryb 1 2 3 zmienia biegi normalnie jak na tryb D przełączę jest tylko 1 bieg i na tym się kończy
  15. Redfighter opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Dzień dobry mam audi a4 b5 1 8 1998 rok benzynę wolnossacy 125 km, został wymiony olej nowy do skrzyni firmy ravelor czy jakoś tak, otóż automat pięknie zmieniał biegi na niskich obrotach do momentu jak dzisiaj wcislem niechcąco na wciśniętym Hamulcu pozycje 3 przełączyłem spowrotem na D i auto dusi na 1 biegu do odcięcia przy 50 km miał 3 tys oborotow,pedal gazu nie daje żadnego oporu i kickdown nie działa, skrzynia o dziwo nie weszła na tryb awaryjny wiecie co może być problemem elektrozawor czy sterownik?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.