Treść opublikowana przez Redfighter
-
Zgrzyt przy przyspieszaniu
Siema, mam sprawe posiadam audi a4 b5 1.8 w automacie 4 biegowym skrzynia działa bez zarzutu nie przeciąga płynnie zmienia biegi. Jak delikatnie przyspieszam między 1,4 a 2 k obrotów słychać tak jak by zgrzyt który trwa 2 sec i co jakiś czas się powtarza dochodzi gdzieś od strony maski, mial ktoś taka przypadłość?
-
Problem z automatem
Auto sprawne miałem błąd czujnika obrotów wszystko już hula normalnie, a ps miałem wgranego softa nowego
-
Problem z automatem
Mówię jestem w tym lajkiem. Kolega wyżej mówił ten olej może być do d*py
-
Problem z automatem
To co mam powiedzieć tym mechanikom?
-
Problem z automatem
No spoko przypomniałem ze coś mówili że woda może mi się zbierać w pod szybiu hmm może zalało styki albo kostkę od sterownika
-
Problem z automatem
Jeśli chodzi o jakieś opiłki i inne syfy to nie było wogule tylko trochę jakieś mazi czarnej. Tylko dziwie się że na tryb awaryjny się nie włączyl jadę na diagnostykę w środę i zobaczymy co będzie boję się że te koszty będą oscylowac 3 4 tys
-
Problem z automatem
Myślisz że dopiero po 2 dniach jazdy mogło by to wystąpić
-
Problem z automatem
Nie pytałem się poprostu powiedzieli że uszczelnili
-
Problem z automatem
Ale przez hamulec może mi biegów nie zmieniać wogule dziwne widać że się znasz to się wypytuje bo lajk trochę jestem
-
Problem z automatem
Wymienili miskę i uszczelnili, na co Obstawiasz do wymiany, sterownik hmm może konwerter
-
Problem z automatem
Przepraszam za pomyłkę jeśli chodzi o olej był to 5/4hp fluid. Auto ma 189000 tys przebiegu z Niemiec miał badany czy przebieg rzeczywsity to tak jest realny. Tak pierwsza wymiana olej mam wlany od 3 dni i dopiero dostał dzisiaj "pierdolca" że tak to ujmę 2 dni temu wszystko hulało jak trzeba
-
Problem z automatem
Nie nie ja dałem im kasę i mi kupili olej i zmienili mechanicy od lat dla, naszej rodziny dobre chłopaki
-
Problem z automatem
Dobra model skrzyni ag4 01m 4 biegowy na sprzęgle hydro kinetycznym. Przed awaria chodził cudownie jak napisałem wyżej olej ravenol 5w40 dokładnie miałem wymione 4 litry oleju do momentu tej awari zimna czy ciepła działa bez zarzutu a dzisiaj jest tak jak opisałem. Wymienial mi miskę nowa i uszczelnił pokrywę
-
Problem z automatem
Słuchaj zawsze zmieniał mi biegi wszystkie tera na jedynce jedzie żadnego biegu wyżej nie wrzuca nie ważne jak gaz wcisnę nie ma przełożenia dopiero jak dam na tryb 1 2 3 zmienia biegi normalnie jak na tryb D przełączę jest tylko 1 bieg i na tym się kończy
-
Problem z automatem
Dzień dobry mam audi a4 b5 1 8 1998 rok benzynę wolnossacy 125 km, został wymiony olej nowy do skrzyni firmy ravelor czy jakoś tak, otóż automat pięknie zmieniał biegi na niskich obrotach do momentu jak dzisiaj wcislem niechcąco na wciśniętym Hamulcu pozycje 3 przełączyłem spowrotem na D i auto dusi na 1 biegu do odcięcia przy 50 km miał 3 tys oborotow,pedal gazu nie daje żadnego oporu i kickdown nie działa, skrzynia o dziwo nie weszła na tryb awaryjny wiecie co może być problemem elektrozawor czy sterownik?