Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mafin

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mafin

  1. Witam, Doszedłem do ściany i nie mam już pomysłu jak ustalić przyczynę. Mam B6, zakupiona z padniętymi pompowtryskami - wymienione na nowe, jednak jeden objaw został - czasem kręcił długo przy odpalaniu. Po wymianie pompowtrysków żadnych błędów w silniku ( z wyjątkiem poduszki silnika - wyszło na dniach). Teraz robiłem logi i wygląda to coś w rodzaju 10 razy długo , 3 razy praktycznie z kopa - mniejwięcej taki cykl jest przez cały czas, nie zależnie czy ciepły czy zimny. Pompka niskiego ciśnienia sprawdzana - pompuje odrazu jak szalona. Z vacum nic nie leci. Filtr paliwa nowy. Zastanawiają mnie wartości z wałka - w czasie pracy oscylują od 0 do -2, w kilkusekundowych cyklach - po jego odłączeniu czas odpalania bez zmian (długo). Rozrząd robiony po zakupie więc w miarę świeży. Czy czujnik położenia wałka może dawać takie objawy? (nie jest luźny) Co jeszcze sprawdzić ? Poniżej logi - 4 13 i 23, rozbiłem je na grupy po 2, by było więcej próbek. W komentarzach jest opisane które uruchomienie było długie, a które z kopa. Statyczny: Grupy 004, 013: http://vaglogi.pl/log-004_013_3Qej7c.html Grupy 004, 023: http://vaglogi.pl/log-004_023_4g9c618.html Grupy 004, 023: http://vaglogi.pl/log-004_023_QI892R4.html Grupy 004, 013: http://vaglogi.pl/log-004_013_3zZ7xCf.html Grupy 004, 013, 023: http://vaglogi.pl/log-004_013_023_7KmcFV3.html Grupy 004, 013, 023: http://vaglogi.pl/log-004_013_023_FWg1y.html Dziękuję z góry za pomoc:)
  2. Mafin opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Cześć, Kupiłem a4B6 AVB. Objawy to drgania przy przyspieszaniu - nawet delikatnym. Błędy: 3 Faults Found: 17675 - Pump-Jet Valve: Cylinder 3 (N242): Regulation Range Exceeded P1267 - 35-00 - - 17672 - Pump-Jet Valve: Cylinder 2 (N241): Regulation Range Exceeded P1264 - 35-00 - - 17678 - Pump-Jet Valve: Cylinder 4 (N243): Regulation Range Exceeded P1270 - 35-00 - - - płukanka LM na biegowo przy filtrze - brak poprawy -kompresja: wszystkie zamykają się między 30 a 31 bar. Doładowanie wzorowe (robiłem loga dynamicznego) Poniżej logi: http://vaglogi.pl/log-013_018_023_gOGqr.html (3000 rm) http://vaglogi.pl/log-013_018_023_37osFu.html (jalowy/2000/max) http://vaglogi.pl/log-013_018_023_XV4v5G.html (jalowy) http://vaglogi.pl/log-001_004_007_9iS3Z72.html (jalowy) http://vaglogi.pl/log-002_003_013_0P0PNHu.html (obciazenie) http://vaglogi.pl/log-002_003_013_4Z75dZ.html (obciazenie) http://vaglogi.pl/log-002_003_013_f0g0d8B.html (obciazenie) Warto dodać, że auto jakoś przyspiesza, prawidłowo odpala, nie dymi. Dzięki z góry za sugestie, co sprawdzić. Może zamienić PD 1 z 4?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.