-
Gtuki obserwuje zawartość Montaż zewnętrzego nieorginalnego wzmaczniacza i subwoofera MMI 3G w A4 B8
-
Montaż zewnętrzego nieorginalnego wzmaczniacza i subwoofera MMI 3G w A4 B8
Witam a jak podłaczyc zamaist subwofera przednie glosniki . odpiac te z tunera czy wpiac przez szybkozłaczki
-
Wzmacniacz plug and Play do 1500 zl
Narazie nic nie kupowałem . Głośniki się wygrzaly i grają rewelacyjnie .
-
Odpięcie głośników w podszybiu
Jeszcze jak możesz to mi odpowiedź czy do tych moich focali 165 as odpinać te głośniki z podszybia czy zostawić .
-
Odpięcie głośników w podszybiu
Dzięki
-
Odpięcie głośników w podszybiu
Witam jak odpiąć głośniki w podszybiu . W lewym nadkolu mam jakiś tuner radiowy czy tam się je wypina ?
-
Wzmacniacz plug and Play do 1500 zl
Proszę o podanie nazw wzmacniaczy do wpiecia pod tuner w lewym boczku bez żadnego kombinowania . Do napędzenia przedniego systemu focal 165 as
-
Wzmacniacz plug and Play do 1500 zl
Polaryzacja poprawna mam nadzieję że będzie lepiej na razie na serii lepszy bas .
-
Wzmacniacz plug and Play do 1500 zl
Witam zabrałem się od wymiany przedniego nagłośnienia . Po wymianie lewej strony. Zestaw gra bardzo słabo, słaby bas w porównaniu z seryjnym głośnikiem prawa strona . Wszystko zrobiłem jak należy wygłuszeno drzwi , boczek wszystko wpięte prawidłowo w czym jest problem ?
Gtuki
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta