MotoManiak1992

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia MotoManiak1992

Reputacja

1. Witam. Od niedawna jestem posiadaczem audi a4 b6 z silnikiem AWX. Mam problem z chłodzeniem silnika. Problem polega na tym że chlodnica jest gorąca tylko w prawym górnym rogu tam gdzie jest wąż który prowadzi do termostatu. Temperaturę trzyma ładnie nie przekracza 90stopni. Niedawno był robiony kompletny rozrząd. Poprzedni właściciel robił też uszczelkę pod głowicą. Czy to zjawisko jest normalne czy coś jest nie tak z układem chłodzenia ? Dodam jeszcze że wąż od termostatu gdy jest już gorący to robi ciśnienie tak żeby nie scisnąć to trzeba użyć trochę siły, a płynu że zbiorniczka nie ubywa.
  2. MotoManiak1992

Naklejki klubowe

Złożyłem zamówienie. Mam pytanie jeśli w ofercie podane jest komplet 2szt naklejek i zaznaczam 1szt (10zl) to otrzymuje komplet 2sztuki czy jedną sztuke?
  3. MotoManiak1992

Naklejki klubowe