Treść opublikowana przez Paatryk22
-
Audi A4 B5 1.6 101KM
Aktualnie jutro z rana zabieram się za przyciemnianie szyb Myśle, że będzie fajnie wyglądać i jakoś dam radę. Poza tym to chce dorzucić czujniki parkowania na tył i raczej na tym zostać. Chciałbym zachować ją bardziej w oryginale niż pomodzić. Ewentualnie jakieś kwestie wizualne, chromowane ramki na zegary, zobaczymy co czas pokaże Jutro dam znać jak z szybami poszło
-
Audi A4 B5 1.6 101KM
-
Audi A4 B5 1.6 101KM
Dzisiaj wpadła okazja na dosyć fajne alufelgi, także skorzystałem i mam 16 cali, oryginały od B5 z oponkami, będzie na czym śmigać Na dniach jak to ja, doczyszcze i przepoleruje każdy centymetr i będzie git
-
Audi A4 B5 1.6 101KM
iPhone 11 Niby mam lustrzankę w domu, ale no nawet do codziennych fotek to telefon ją zmiata
-
Audi A4 B5 1.6 101KM
Po 4 godzinnym myciu, nabłyszczeniu, woskowaniu i ogólnych walkach samochód wygląda w mojej opinii fajnie
-
Audi A4 B5 1.6 101KM
Dzięki wielkie za podpowiedź! Przeszukałem i wyglada wszystko dobrze! Znalazłem mały defekcik na prawym tyle na drzwiach u dołu, ale nic wielkiego także drapnie się to, zabezpieczy i będzie dobrze Dzisiaj postanowiłem wziąć się konkretnie za autko i wpadła polerka. Walczyłem dobre kilka godzin żeby zrobić na lustro i jestem zadowolony Przepolerowane całe autko włącznie z lampami i wydechem Wyczyściłem też trochę pod maską żeby lepiej cieszyło oko. Jutro z samego rana lecę na porządne mycie gąbką i płynem, a potem na ciśnieniową żeby narzucić wosk. Ogółem autko już wyglada przyzwoicie, ale efekt końcowy wleci jutro Dzisiaj tylko fotki z polerki
-
Audi A4 B5 1.6 101KM
Tyle ile jestem wstępnie w stanie stwierdzić to samochód był zadbany i regularnie było wymieniane co trzeba. Sam fakt, że w 20 letnim aucie działa dosłownie wszystko. Samochód miał jednego właściciela w Austrii skąd został sprowadzony i jednego w kraju przez 3 lata. Jedyny mankament co do rudej to delikatny ślad 1 centymetrowy na prawym błotniku na nadkolu, a tak to cały czysty. Myśle, że długo posłuży, bo docelowo chciałbym założyc LPG, bo przy dojazdach na uczelnie i innych wycieczkach wychodzi około 1300-1500 km miesięcznie
-
Audi A4 B5 1.6 101KM
Czy brakuje mocy? Jeździłem słynnym 1.9 TDI 90KM także moce podobne, Audi ma o 11 koni więcej Ale brakuje trochę momentu jednak, w dieslu można było śmiało wyskakiwać na lewy pas i ciąć do przodu tu jednak trochę inaczej tak czy siak jestem zadowolony Za kilka miesięcy jak będzie jeździło to pójdzie w gaz i będzie jazda za grosze w komforcie Co do spa to można powiedzieć, że to takie pierwsze wstępne po zakupie Dokładne mycie Cartec-iem, potem ADBL QuickWax, a w srodeczku RRCustoms Interior Dressing W przyszłym miesiącu planuje polerke chyba, że czasowo znajdę szybciej jakieś okienko
-
Audi A4 B5 1.6 101KM
Cześć wszystkim, jest to mój pierwszy post w klubie. Tydzień temu stałem się posiadaczem Audi A4 B5 1.6. Przesiadłem się ze Skody Octavii 1 1.9 TDI. Różnica w komforcie - nieporównywalna Autko fajnie wyposażone: climatronic, elektrycznie pompowane fotele, 4 elektryczne szyby, lustra Dzisiaj przyszły do mnie klubowe ramki i naklejki oraz autko przeszło niemały zabieg spa.