Treść opublikowana przez Malacz330
-
A4 B8 Allroad
Też mi się tak wydawało, jednak dokładnie tak było w instrukcji która była z naklejkami
-
A4 B8 Allroad
-
A4 B8 Allroad
Dawno sie nic nie dzialo, jak pisalem wcześniej dużo już nie będzie modzone, dzisiaj po około 3 tyg dotarły naklejki quattro na drzwi, wrzucę jakas fotkę po naklejeniu. Przed i Po.
-
A4 B8 Allroad
Nie chciałem Ci d*py juz truc, dało radę u mnie na wichurze w ASO wyrwać w dobrej kasie też
-
A4 B8 Allroad
Blaszki już na swoim miejscu Ma ktoś może namiar na daszek RS .org? W ASO cena powala... A znaleźć jakąś uzywke graniczny z cudem, chyba że nie tylko ja poluje ?
-
A4 B8 Allroad
Jeśli chodzi o dalsze plany,? tylna lotka RS4 i się biorę za silnik, myślę że na przyszły rok będzie 4 z przodu ?
-
A4 B8 Allroad
-
A4 B8 Allroad
Heble od S4, dzisiaj mam do odebrania z ASO blaszki, więc będzie fotka dla porównania z bkaszkami, niestety przy tych felgach nie ma co myśleć o Akebono itd.
-
A4 B8 Allroad
Tak przód i tył jest taki sam, jednak jeśli chcesz iść w porządne heble na przód to coś pokombinuj bo przy takim setupie wchodzą tylko o S4?
-
A4 B8 Allroad
Dedykowany do Allroada HR
-
A4 B8 Allroad
Były rozkminki na temat malowania tych dokladek po przemyśleniach zostały ori A żeby nie zatracić już całkiem jak to ktoś wcześniej napisał "ducha" allroada, z kolei końcówki według mnie są spoko, większe bym dał gdyby był jakiś układ wydechowy co by robił robote
-
A4 B8 Allroad
Od serii zszedlem jakieś 7 cm, dystans raczej zostaje 5mm, wolę go trochę mniej A żeby nic nie przycieralo, przód muszę skręcić około cm jeszcze w dol, i będzie bajka
-
A4 B8 Allroad
20200603_073911.mp4
-
A4 B8 Allroad
-
A4 B8 Allroad
1900 za cały komplet, nie mogę tu na forum ogłoszeń jeszcze wrzucać, wisza na olx
-
A4 B8 Allroad
To musi poczekać, chyba ze kupię A będziesz mnie utrzymywać przez jakiś czas
-
A4 B8 Allroad
Z okolicy? jakiś czas temu pisaliśmy na msg o tych akebono, ale tych swoich jeszcze nie opędzlowalem ?
-
A4 B8 Allroad
- A4 B8 Allroad
Taki już w miarę 12 koła trzeba liczyć Chyba że zwykły gwint powiedzmy jakiś ta technix plus poduszki to jakieś 7/8 kola- A4 B8 Allroad
- A4 B8 Allroad
- A4 B8 Allroad
Dużych zmian już na pewno nie będzie, raczej wrzucę lotka od RS4, Tylko czekam żeby złapać gdzieś ori, bo nie chce tych z allegro lotka będzie w Black piano, heble przod musze zalozyc bo te mi nie podeszly pod felge, sa za grube, akebono wejda bez problemu na tarczy 375mm. W tej chwili tył mam od S4 A przód seria więc coś trzeba z tym zrobić jak najszybciej.... Na tym się skończy projekt zewnętrzny, trochę pomodze w środku, dekory stal szlachetna lub beaufort i nakładki ori na pedały. I tu się zakończy chyba przygoda?- A4 B8 Allroad
Dzieki- A4 B8 Allroad
- A4 B8 Allroad
- A4 B8 Allroad