-
MMI 3G Basic z joystickiem i kartą sim?
Tylko mnie ciekawi czy dałoby rade miec High bez wymiany jednostki, jedynie jakos wygrywając nowy soft Dzisiaj albo jutro wrzuce fotki jednostki
-
MMI 3G Basic z joystickiem i kartą sim?
W tym tygodniu postaram się wyciągnąć i zobaczyć Ciekawi mnie jedynie czy to oryginalne rozwiązanie czy ktoś w Niemczech grzebal przy tym Do tego właśnie sie zastanawiam czy dałoby radę zrobić "pełną" wersje 3G High, najpierw jednak wyciagne moduł i zrobię zdjęcia
-
MMI 3G Basic z joystickiem i kartą sim?
Nie, nie działa to jako drugi telefon Auto pochodzi z Niemiec, numer VIN również tak twierdzi wiec żaden anglik Mógłbyś rozwinąć temat? Bo o tym jakią mamy wersję MMI decyduje ta jednostka do której możemy włożyć karty SD oraz sim prawda? Więc czy w moim przypadku nie jest w jakis sposób "wgrany" nizszy soft skoro moge włożyć tam sim? Dodam ze joystick jest w pełni funkcjonalny a panel wokół skrzyni biegów mam od MMI 3G High
-
MMI 3G Basic z joystickiem i kartą sim?
-
MMI 3G Basic z joystickiem i kartą sim?
Witam, posiadam w swoim audi navi którego wersja softu zaczyna się od Bnav jednak mam joystick w pokretle i wejscie na karte sim, mam mały mętlik bo z tego co wiem te rzeczy byly tylko w wersji HIGH Moje pytanie brzmi czy cos takiego bylo montowane oryginalnie? Czy ktoś cos już przerabial
Pamperek323
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta