Siema, mam problem, a mianowicie przy zmianie z D na N czuć takie szarpnięcie i z N na D tworzy się takie odrazu mocne Napięcie aż silnik podrywa do góry, poduszki silnika wszystkie wymienione, skrzynia w tamtym roku była po remoncie, ktoś podpowie czy to trzeba jakąś adaptacje skrzyni od nowa zrobić czy co może być przyczyną? ?
Witam, mam problem, a mianowicie mam na lusterkach i szybkach takie plamki jakby jakieś zacieki po wodzie czy takie jakby było brudne, lecz nie da się tego wogole zmyć.. ma ktoś wskazówki jak to można usunąć? Poniżej zdjęcia jak to wygląda