Treść opublikowana przez Damnian89
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
B7 mają jeszcze jakies inne mocowanie? Z tego co teraz patrzę to do 2007 jest aero. Ja do siebie kupilem od B7 bo do 11.2002 było jeszcze to wcześniejsze śmieszne mocowanie na które nie ma zbyt wielkiego wyboru.
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
To nie jest orginał. To jest nowy zamiennik. Jak najbardziej moge polecić, zamontowane i śmiga. Dzięki jeszcze raz za pomoc.
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Super, dzięki za szybką odpowiedź. W razie co zostawiam link do ramion bo widze że tu kupiłem chyba sporo taniej. 2x OEM WISCHERARM SCHEIBENWISCHERARM VORNE FÜR AUDI A4 8E B6 B7 03- RECHTS LINKS WWW.EBAY.DE Finden Sie Top-Angebote für 2x OEM WISCHERARM SCHEIBENWISCHERARM...
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Witam serdecznie i podpinam się do tematu. Zakupiłem na ebay nowe zamienniki ramion. Wszystko fajnie tylko na nich nie ma wieloklinu i tu pojawia się moje pytanie. Czy to jest normalne i czy dokręcajac ramiona śrubą, wieloklin sam się w nich wyrobi?
-
FIS Problem z błędami.
No uj.. Trzeba czekać aż korona minie i ruszyć do nastepnego mechanika. Dzięki za pomoc.
-
FIS Problem z błędami.
Nikt nie ma pomysłu?
-
FIS Problem z błędami.
Podczas jazdy świeci sie tylko serwis. Bezpieczniki sprawdziłem pierwsze i są całe, oczywiście te pod z lewej strony deski rozdzielczej. Chyba że są jeszcze jakieś przekazniki o których nie wiem? Gdzieś coś widziałem o jakimś module /sterowniku ale nie jest jasno napisane o co chodzi.
-
FIS Problem z błędami.
Witam forumowiczów. Potrzebuje porady w sprawie fis-u. Mianowicie po odbiorze auta od mechanika (wymieniał wąż od układu chłodzenia przy czym rozładował akumulator 20200318_162920.mp4 20200318_162920.mp4 ) mam problem z błędami i nie mam pojęcia jak sobie z tym poradzić. Krotki film o co chodzi i screen z OBD eleven. Ma ktoś jakiś pomysł? Przyznaje że jestem zielony.