-
-
Montaz haka
Witam, chciałbym założyć haka do swojej a4b8 S-line kombi 2010r Jak się do tego zabrać ? Zderzak trzeba zmieniać czy ten oryginalny może zostać czy musi być inny z podejściem/wycięciem na haka ?
-
Jak zakodować w mmi 3g ustawienie temperatury, nawiewu
W zielonym menu tego nie da się zrobić? Bo nie mam programu vcds ?
-
Jak zakodować w mmi 3g ustawienie temperatury, nawiewu
Możesz jaśniej?
-
Jak zakodować w mmi 3g ustawienie temperatury, nawiewu
Zrobiłem tak I nic dalej nie ma
-
Jak zakodować w mmi 3g ustawienie temperatury, nawiewu
No podejrzewam że tak nie wiesz może czy można tam coś przestawić I które ustawienia są do tej temperatury I sterowania tymi nawiewami?
-
Jak zakodować w mmi 3g ustawienie temperatury, nawiewu
Tak mam
-
Jak zakodować w mmi 3g ustawienie temperatury, nawiewu
Nie wygrałem tylko ostatnio przez kartę sd żeby odblokować zielone menu i tyle po tym znikło mi to wszystko od temperatury I nawiewu I nie pokazuje temperatury na wyświetlaczu
-
Jak zakodować w mmi 3g ustawienie temperatury, nawiewu
Witam, od pewnego czasu znikło mi z ekranu okienko z temperaturą oraz nie mogę ustawić temperatury i nawiewu wcześniej wyskakiwało na ekranie żeby ustawić teraz nic nie ma jak to zakodowac od nowa ? Mmm 3g basic
Kacper25
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta