Tracin

PB

Osiągnięcia Tracin

Reputacja

1. Witam, posiadam radyjko SYMPHONY II w swojej A4 Chciałem założyć do niej AUX więc zamówiłem coś takiego https://allegro.pl/oferta/adapter-aux-audi-chorus-2-concert-1-2-symphony-7433646066?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_ELKTRK_PLA_RTV+i+AGD+_top_&ev_adgr=Sprz%C4%99t+car+audio&gclid=CjwKCAjwvZv0BRA8EiwAD9T2VQskdsQ0l3eWTG4-q3IhBl_1fn_IOqmrAY8PYwKZu4jkMlStsCAUjRoCZzsQAvD_BwE Podłączyłem wszystko leczy gdy chce puścić jakąś piosenkę przez AUX z telefonu to słychać nie przyjemne pikanie dodam że muzyka normalnie leci (gdy pogłaśniam radio pikanie również jest głośniejsze) Jak myślicie jest to wina tego ustrojstwa czy może spotkał ktoś już się z takim przypadkiem? Pozdrawiam ;)