Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zbyszek2310

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Zbyszek2310 opublikował(a) temat w 1.8T
    Audi żeby 1.8t Błąd jakiś mi doszedł Sonda 1 P0130-35-10- usterka elektryczna w obwodzie sporadyczne. W plikach wrzucam zdjęcia z vcds na odpalonym silniku z danych grup
  2. Jak myślisz gdzie najbardziej szukać tego przetarcia
  3. witam wszystkich od dobrej chwili borykam się z kontrolkami abs kontrola trakcji i czerwony wykrzyknik nw 1.8t podmieniłem sterownik pompy abs sterownik z tyłu pod siedzeniem i 3 razy czujnik przyśpieszenia poprzecznego g200 wszystko zakodowane i dalej to samo bład który wyskakuje to 01423-czujnik przyśpieszenia poprzecznego (g200) 27-00 niezrozumiały sygnał
  4. Problem zaczął się jak odkręciłem kierownicę i wymieniałem manetkę do świateł. Na liczniku świeci się od razu po przekręceniu kluczyka ABS kontrola trakcji i wykrzyknik Błędy różne były o czujniku ESP został wymieniony . Dość. Często błąd czujnika kąta skretów Sterownik też był przełożony adaptacja i kodowanie było poprawnie. W większości cały czas to świeci na wyświetlaczu czasami nie świecą Ale jak skręca się w prawo przy większej prędkości to jakby w poślizg wpadało zdjęcia przy świecacych kontrolkach Ten drugi to przez przemienienie sterownika
  5. Zbyszek2310 odpowiedział(a) na Zbyszek2310 temat w Audi A4 B5
    Przepraszam jak może ktoś to niech przeniesie temat w odpowiedni dział bo nic nie mogę zrobić. Układ szczelny niby dobrze odpowietrzaniu wąż od nagrzewnicy był prawie ściągnięty przy odpowietrzaniu. Zrobiłem coś 100 ale nic nie pomogła jazda
  6. Zbyszek2310 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam posiadam a4b5 1.8t 2 tygodnie zaczęło walić zimny powietrzem gdy j ustawione est na ciepłym. Jedynie jak trzyma się powyżej 2tys. To wtedy troszkę cieplejsze leci a jak puszczam to zimne.dolny wąż letni Ostatnio wymieniona pompa wody i termostat. Auto trzyma temperature na fisie i na bloku nic się nie przegrzewa brak błędów Klapy chodzą ładnie. Grzało przez jakiś czas a po tygodniu przestalo jakieś pomysły Panowie
  7. A co myślisz o drugim rozwiązaniu z tymi 4tlokami
  8. Witam byłem wcześniej już na forum .Przez dłuższy czas nie wchodzilem i nie mogłem się zalogować więc nowe konto. Chcę wymienić w swojej B5 hamulce na 312mm wiem że trzeba jarzmo 451 więc jaki wtedy do tego zacisk z czego. Myślałem o tarczach sport zimmermann i klockwch z ferodo Opcja 2 kupiłem kiedyś w dobrych pieniądzach zaciski 4tloki Brenno chyba są z BMW.do tego trzeba adaptery i są niby na 312 albo 320 dokładnie nie pamiętam bo długo mi to leży zdjęcia w zalaczniku Ktoś pomoże

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.