-
A4 B6 - Kontrolka Airbag po 10 minutach jazdy
Usune airbaga, ale kontrolka pewnie dalej będzie sie pojawiać
-
A4 B6 - Kontrolka Airbag po 10 minutach jazdy
1045, zmieniłem na 1029, bo wydawało mi się to logiczne, tylko nie wiem co dalej :/
-
A4 B6 - Kontrolka Airbag po 10 minutach jazdy
To jestem w tym 0.01% Bawiłem sie trochę, ale z ryglowaniem drzwi to ustawiałem, żeby zamykały sie po przekroczeniu 15km/h. Teraz nie ma tego błędu, ale bardzo długo sie pojawiał błąd 01794-nieprawidłowy numer obudowy modułu sterowania. Jak wchodzę w airbag na vcds to nie ma tam vinu, a powinien być(chyba?)
-
A4 B6 - Kontrolka Airbag po 10 minutach jazdy
Ja nie wymieniałem, poprzedni właściciel nic o tym wspominał, ale nie wiadomo jak bylo naprawdę
-
A4 B6 - Kontrolka Airbag po 10 minutach jazdy
VCDS-Lite Version: Release 1.2 Tuesday, 21 July 2020, 15:55:47:0 Chassis T - Pastebin.com PASTEBIN.COM
-
shimano105 obserwuje zawartość [B6 AVF] Błąd 1044 po odłączeniu aku. i A4 B6 - Kontrolka Airbag po 10 minutach jazdy
-
A4 B6 - Kontrolka Airbag po 10 minutach jazdy
Cześć , Tak jak w tytule, po okołu 10 minutach jazdy zapala sie kontrolka od poduszek. Czytałem wątki na tym forum i innych i wiem, że trzeba zakodować vin. Niestety w moim przypadku nie udaje się to, w vcds wchodze w poduszki, następnie adaptacja, kanał 81, wprowadzam wartość 02905 i od razu wyskakuje error. Probowałem zmienic kodowanie ze standardowego na inne i ciągle to samo. Jak wejdę w kanał 81, to mam napisane Bus Not OK. To samo w module centralnej elektryki 09, nie ma tam vinu (a chyba powinien być?), tam po wejściu w kanał 81, wpisaniu 46992 tam próbuje zapisać, ale na koniec i wyskakuje bus not ok. Po wejściu tutaj w kanał 81 pokazuje - PIN?. Wydaje mi się, że może być problem przez licznik, był zmieniany może ? Proszę o pomoc. Pozdrawiam
-
[B6 AVF] Błąd 1044 po odłączeniu aku.
Dzięki bardzo, kodowanie pomoglo! Nareszcie nie ma choinki, dziękuje jeszcze raz
-
[B6 AVF] Błąd 1044 po odłączeniu aku.
Witam, Po odłączeniu akumulatora, czego teraz już żałuję, wyświetla mi się komunikat Bremse. Przez niego nie działa mi ABS i ESP i miga wykrzyknik. Jutro przyjedzie do mnie znajomy z tym samym silnikiem, więc spróbujemy przekładać po kolei kilka rzaczy. Podłączyłem vaga i w silniku jest błąd - 18057 Magistarala CAN ABS - błąd sporadyczny. W ABS pojawia mi się regularnie błąd - 1044 Moduł sterujący błędnie zaprogramowany. Czy może to być sterownik ABS? Pozdrawiam
shimano105
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta