witam , dalej mam problem z przepustnicą ,kupiłem już drugą używkę bo nowej nigdzie nigdzie nie mogę znaleźć. auto odpala pracuje przez chwile nie równo i gaśnie, wyświetla się błąd ,,Element regulacji zaworu przepustnicy- błąd w ustawieniach podstawowych" dodam że przepustnice były czyszczone . czy to jest kwestia adaptacji?
Witam, jestem tu nowy, mam problem z adaptacją przepustnicy w 2.0 ALT. Możecie mi powiedzieć jak mam ją zaadoptować, mam Jakiś zwykły komputer do vw,audi Ale nie znam kodu grupy.