-
blasterpl obserwuje zawartość Orurowanie do FMIC , Falowanie obrotow , nie pracuje na wszystkich cylindrach , Downpipe BEX quattro i 5 innych
-
Falowanie obrotow , nie pracuje na wszystkich cylindrach
Nie wiem czy to zbieg okoliczności ale , wczoraj był spawany wydech a wiec odłączony był akumulator. Dzis odpalam auto a silnik chodzi jak by na 2 może 3 cylindrach. Po zgaszeniu i ponownym uruchomieniu wszystko normalnie. Zrobiłem dziś ze 130km i kilka razy podczas jazdy tez go tak zmulało. podczas jazdy jak go tak zmuliło to check migał . Jakieś sugestie ?
-
Downpipe BEX quattro
Szukam Downpipe do BEX quattro ale w necie znajduje tylko takie zastępujące katalizator. Ja potrzebuje taki od ori kata w dol czyli generalnie taka rurę jak ori tyle , ze o większej średnicy. Ma ktoś , nowa/używana ważne aby pasowała p&p.
-
Spreżarka klimatyzacji do 1.8T czy bedzie pasowac od innych silnikow
- Spreżarka klimatyzacji do 1.8T czy bedzie pasowac od innych silnikow
Chce mi się i szukałem ale trafiam na sprzeczne informacje.- Spreżarka klimatyzacji do 1.8T czy bedzie pasowac od innych silnikow
Potrzebuje sprężarkę klimatyzacji do 1.8T BEX quattro 04r , czy z innych silników będzie pasować ( benzyny 1.8 , 2.0 czy TDI 1.9), może mi ktoś sprawdzić w katalogu bo ja nie mam dostępu. Potrzebuje tez dużo drobnych pierdoloł do wnętrza i wymyśliłem , ze kupie dawce , wyciągnę co potrzeba a resztę oddam na zlom. Ja mam kompresor jak na foto i jak szukałem w sieci to wychodzi , ze to nie jest od 1.8t wiec jaki nr powinna mieć do 1.8T ?- Zatarty kompresor - wymiana
Mam zatarty kompresor i oczywiście zerwane sprzęgło , opiłki w układzie . Nie wiem jak długo jest taka sytuacja bo już tak kupiłem. Fachman od klimy twierdzi , ze nie ma sensu wymieniać sprężarki bez płukania bo ta szybko znowu umrze ze względu na opiłki w układzie. Za płukanie i ogólnie doprowadzenie do stanu używalności całego układu klimy zażądał 2-3 tys zl wiec ta opcja odpada. Moje pytanie brzmi: czy rzeczywiście bez dogłębnego płukania całego układu kompresor szybko (kilka tygodni) padnie ? Co koledzy proponujecie aby w rozsądnych pieniądzach uruchomić ta klimę , czy to jest w ogóle możliwe?- Zacisk tylnego kola
Potrzebuje wymienić lewy zacisk tylnego kola w A4 B6 BEX quattro , czy zaciski z innych modeli B6 będą pasować czy musi to być z BEX-a ?- Waga deklarowana a rzeczywista
Jak się u was ma waga deklarowana a rzeczywista ? Moj BEX quattro w/g danych producenta powinien ważyć 1515kg , na wadze (+ 2 osoby raczej nieduże , polowa zbiornika paliwa) wyszło 1704kg!!! . Dodam , ze to totalny golas ma klimę , tempomat , elektryczne szyby tylko przód. Jak by nie liczył to wychodzi ok. 30kg za dużo. Jak to jest u was , czy tez taka nadwaga czy waga oszukuje ?- Jakie średnice rur do FMIC ?
Nareszcie spokój z temp w dolocie , przy 20 st na zewnątrz i pedale w podłodze przy odcince temp rośnie do 33 st jest git. Teraz jeszcze tylko filtr paliwa i ewentualnie pompa do wymiany i w końcu finalne strojenie. Moze moja hybryda w końcu pokaże na co ja stać- Jakie średnice rur do FMIC ?
Hm , nie pomyślałem o tym. Jest on na rurze która jest niemal pionowa wiec może nie będzie źle. W najgorszym razie będę musiał go przesunąć .- Jakie średnice rur do FMIC ?
Orurowanie zmęczone , spawacz ze mnie kiepski wiec spawy wyglądają słabo ale jest szczelnie i wszystko pasuje. Czekam na obejmy i jutro może to poskładam.- Jakie średnice rur do FMIC ?
- Jakie średnice rur do FMIC ?
Jakie średnice rur do FMIC ? Jestem w trakcie zakładania FMIC , we/wy z intercoolera mam fi63. Od intercoolera do przepustnicy będzie 63mm a czy od turbo do intercoolera nie powinno być mniej ? Czy przy fi 63 nie będzie wyraźnie większej turbo dziury ? Układ będzie spawany aby zminimalizować ilość silikonów.- Orurowanie do FMIC
Mam na półce cały zestaw rur i FMIC od Passata B5 FL , czy orurowanie podejdzie do A4 B6 BEX ?- Po wymianie drzwi centralny zamek nie dziala
Wiec odpowiem sobie sam i dla potomnych. Wiązka w drzwiach jest inna (wiadomo dodatkowe przewody do silnika szyby) ale i rozkład pinów w kostce , wiec należy przekładać razem z wiązka lub bawić się w przekładanie pinów w kostce. Ja rozebrałem jeszcze raz i wymieniłem wiązkę. - Spreżarka klimatyzacji do 1.8T czy bedzie pasowac od innych silnikow
blasterpl
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta