Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ferdek0077

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Czy to może być zepsuty przeplywomierz ?LOG-01-008-003-011.CSV
  2. Dodam jeszcze ze mam nie podłączony kabel remote, czy może to mieć jakiś wpływ na to ?
  3. Witam zmieniłem dzisiaj radio i mam z nim owy problem, Bt i USB działają bez problemu, a gdy przełączę na radio FM występuje taki problem ze nie mogę zmienić wogole stacji i ekran mruga, ktoś miał już taki problem ? IMG_1554.MOV
  4. Ktoś ma jakiś pomysł ?
  5. Audi a4 b8 2009r MMI 2G
  6. Witam mam problem z czujnikami parkowania po aktualizacji mmi nie wyświetla się po wrzuceniu skrzyni w pozycji R na wyswietlaczu obraz z czujnikami parkowania. Ktoś wie jak to rozwiązać ?
  7. ferdek0077 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  8. Nie ma w tych miejscach na bezpieczniki styków, auto posiadam już 2 lata zawsze ciężko odpalał, ale zawsze odpalał nie było z tym problemu
  9. Tylko te pola mam puste żadnych bezpieczników w miejsce bezpiecznika nr 28,29,34 nic nie jest włożone
  10. Dodam ze na popych odpala
  11. Po wyciągnięciu pierwszego przekaźnika klakson nie działa wiec pierwszy będzie od klaksonu, czyli przekaźnik 202 bd od pompy ? Bo mam problem z odpaleniem auta, kluczykiem jak próbuje go zapalić to kręci ale tak jakby paliwa nie dostawał i po przekręceniu kluczyka nie słychać pompy
  12. Czyli przekaźnik 202 ? Bo nie znam się zbyt na tych schematach
  13. Audi a4 b5 1.9 tdi ahu 1997 r
  14. Witam czy ktoś się orientuje który jest przekaźnik od pompy paliwa ?
  15. ferdek0077 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam mam problem z moją a4 b5 1.9 tdi ahu ,mianowice problem jest w tym gdy odpalę auto i przejadę 5/10 km i auto samoczynnie nie reaguje na gas a po wciśnięciu sprzęgła auto gaśnie i później ma problem z odpaleniem, dodam ze nieraz wyskakuje mi błąd nastawnika pompy. Proszę o pomoc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.