-
1.9tdi chwilowy brak mocy podczas przyśpieszania,szarpnięcie
ferdek0077 obserwuje zawartość Problem z ahu , 1.9tdi chwilowy brak mocy podczas przyśpieszania,szarpnięcie , Problem z radiem Pionner deh-x5700bt i 2 innych
- 1.9tdi chwilowy brak mocy podczas przyśpieszania,szarpnięcie
Czy to może być zepsuty przeplywomierz ?LOG-01-008-003-011.CSV- Problem z radiem Pionner deh-x5700bt
Dodam jeszcze ze mam nie podłączony kabel remote, czy może to mieć jakiś wpływ na to ?- Problem z radiem Pionner deh-x5700bt
Witam zmieniłem dzisiaj radio i mam z nim owy problem, Bt i USB działają bez problemu, a gdy przełączę na radio FM występuje taki problem ze nie mogę zmienić wogole stacji i ekran mruga, ktoś miał już taki problem ? IMG_1554.MOV- Problem z czujnikami parkowania
Ktoś ma jakiś pomysł ?- Problem z czujnikami parkowania
Audi a4 b8 2009r MMI 2G- Problem z czujnikami parkowania
Witam mam problem z czujnikami parkowania po aktualizacji mmi nie wyświetla się po wrzuceniu skrzyni w pozycji R na wyswietlaczu obraz z czujnikami parkowania. Ktoś wie jak to rozwiązać ?ferdek0077 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe- Przekaźnik pompy paliwa
Nie ma w tych miejscach na bezpieczniki styków, auto posiadam już 2 lata zawsze ciężko odpalał, ale zawsze odpalał nie było z tym problemu- Przekaźnik pompy paliwa
Tylko te pola mam puste żadnych bezpieczników w miejsce bezpiecznika nr 28,29,34 nic nie jest włożone- Przekaźnik pompy paliwa
Dodam ze na popych odpala- Przekaźnik pompy paliwa
Po wyciągnięciu pierwszego przekaźnika klakson nie działa wiec pierwszy będzie od klaksonu, czyli przekaźnik 202 bd od pompy ? Bo mam problem z odpaleniem auta, kluczykiem jak próbuje go zapalić to kręci ale tak jakby paliwa nie dostawał i po przekręceniu kluczyka nie słychać pompy- Przekaźnik pompy paliwa
Czyli przekaźnik 202 ? Bo nie znam się zbyt na tych schematach- Przekaźnik pompy paliwa
Audi a4 b5 1.9 tdi ahu 1997 r- Przekaźnik pompy paliwa
- Problem z ahu
Witam mam problem z moją a4 b5 1.9 tdi ahu ,mianowice problem jest w tym gdy odpalę auto i przejadę 5/10 km i auto samoczynnie nie reaguje na gas a po wciśnięciu sprzęgła auto gaśnie i później ma problem z odpaleniem, dodam ze nieraz wyskakuje mi błąd nastawnika pompy. Proszę o pomoc