Mam pytanie a4 b6 . Wczesniej miałem lampy bixenonowe zamiast nich chce kupić soczewkowe czarne depo h7 wszysykim dobrze znane . Moje pytanie jest takie czy wszyskto pasuje ? Wkładam tylko silniczek samopoziomowania z bixów do depo i tyle ? Czy na coś jeszcze zwrocić uwagę?
Witam. Wiem że na ten temat tamatów było już wiele . Ale z perspektywy czasu ciężko odkopąć swój konkretny przypadek. Posiadam radio rns-e , tempomat ,kolorowy fis . Chciałbym zmienić kierownice multifuncyjną od b6 na multifuncyjną od b7 . Czy będzie współgrać bez modydikacji? czy coś musze zmieniać oprócz kierownicy z poduszką ?