Czy jest sposób aby podczas automatycznego włączania swiatel mijania gasły swiatla pozycyjne?
Wymieniłem sobie h7 na jaśniejsze i strasznie to wyglada.
Witam
pisze z zapytaniem, bo szukałem a nie mogę znaleźć w internecie odpowiedzi na moje pytanie.
otoz przyciski << return >> po prostu się zapadają. Wyczyściłem to jak mogłem, bo być może kurzu sie tam nagarnelo , ale nic z tych rzeczy.
Jak się tam dostać? Rozbierał juz to ktoś?
Witam.
Mam problem z otwarciem bagażnika.
Audi a4 b8 2010r.
Bagażnik otwiera mi się tylko z przycisku w środku auta, z kluczyka przy przytrzymaniu i ręcznie z tyłu, ale tylko jeśli wcisne na kluczyku. Nie moge otworzyć z tyłu gdy mam otwarte auto. Da się w ustawieniach pozmieniać?