Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dotttx

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dotttx

  1. dotttx odpowiedział(a) na dotttx temat w 1.8T
    Zlogowałem auto na lpg, są poniżej
  2. dotttx odpowiedział(a) na dotttx temat w 1.8T
    Jutro ok 22 wrzucę komplet logow na gazie
  3. dotttx odpowiedział(a) na dotttx temat w 1.8T
    Wrzucił mi kolega, wstawione są teraz, u mnie nie idzie wrzucic. Dlatego na Gazie miałem bład p1103 i p0328?? Logi robione na PB 98 jak jest pisana mapa
  4. dotttx odpowiedział(a) na dotttx temat w 1.8T
    Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
  5. Cześć, posiadam a4 b6 1.8t po chipie od ABT na 180km. B+LPG LOVATO. Dziś po jeździe autostrada dosyć szybkim tempem sprawdziłem błędy w sterowniku i były takie. Od czego może być błąd p0328 i p1103? Auto jechało do końca normalnie, brak spadków mocy 170/180 tempo na A1. Błędy od katalizatora termostatu i SAI zawsze były i nimi się nie przejmuje, tylko co z tymi dwoma? auto ma instalacje Lpg Lovato i na gazie jechałem cały czas, z tego co się orientuje to reduktor w mojej instalacji jest do 160km i wtryski chyba 40km na cyl, ale auto było miesiąc temu u gazownika i sprawdzał mapę i jest ok. W tygodniu wezmę się za zrobienie logow i teraz pytanie robić na benzynje czy na benzynie i lpg? A4 jeździ na paliwie 98 bo pod takie jest napisana mapa przez ABT Przy normalnej jeździe bład p0328 I P1103 nie powracją, nigdy ich nie było tylko właśnie po jeździe na autostradzie Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum LOG-01-001-003-xxx.rar
  6. dotttx odpowiedział(a) na dotttx temat w 1.8T
    Mam tu komplet logów mógłby ktoś spojrzeć? Błąd kata jest przez wyciety tłumik środkowy. LOG-01-001-003-xxx.rar
  7. dotttx opublikował(a) temat w 1.8T
    Cześć, posiadam a4 b6 1.8t po chipie od ABT na 180km. B+LPG LOVATO. Dziś po jeździe autostrada dosyć szybkim tempem sprawdziłem błędy w sterowniku i były takie. Od czego może być błąd p0328 i p1103? Auto jechało do końca normalnie, brak spadków mocy 170/180 tempo na A1. Błędy od katalizatora termostatu i SAI zawsze były i nimi się nie przejmuje, tylko co z tymi dwoma? auto ma instalacje Lpg Lovato i na gazie jechałem cały czas, z tego co się orientuje to reduktor w mojej instalacji jest do 160km i wtryski chyba 40km na cyl, ale auto było miesiąc temu u gazownika i sprawdzał mapę i jest ok. W tygodniu wezmę się za zrobienie logow i teraz pytanie robić na benzynje czy na benzynie i lpg? A4 jeździ na paliwie 98 bo pod takie jest napisana mapa przez ABT

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.