Treść opublikowana przez dotttx
-
1.8T Avj p0328 i p1103
Zlogowałem auto na lpg, są poniżej
-
1.8T Avj p0328 i p1103
Jutro ok 22 wrzucę komplet logow na gazie
-
1.8T Avj p0328 i p1103
Wrzucił mi kolega, wstawione są teraz, u mnie nie idzie wrzucic. Dlatego na Gazie miałem bład p1103 i p0328?? Logi robione na PB 98 jak jest pisana mapa
-
1.8T Avj p0328 i p1103
Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
-
Prośba analizy logów B6 1.8T avj
Cześć, posiadam a4 b6 1.8t po chipie od ABT na 180km. B+LPG LOVATO. Dziś po jeździe autostrada dosyć szybkim tempem sprawdziłem błędy w sterowniku i były takie. Od czego może być błąd p0328 i p1103? Auto jechało do końca normalnie, brak spadków mocy 170/180 tempo na A1. Błędy od katalizatora termostatu i SAI zawsze były i nimi się nie przejmuje, tylko co z tymi dwoma? auto ma instalacje Lpg Lovato i na gazie jechałem cały czas, z tego co się orientuje to reduktor w mojej instalacji jest do 160km i wtryski chyba 40km na cyl, ale auto było miesiąc temu u gazownika i sprawdzał mapę i jest ok. W tygodniu wezmę się za zrobienie logow i teraz pytanie robić na benzynje czy na benzynie i lpg? A4 jeździ na paliwie 98 bo pod takie jest napisana mapa przez ABT Przy normalnej jeździe bład p0328 I P1103 nie powracją, nigdy ich nie było tylko właśnie po jeździe na autostradzie Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum LOG-01-001-003-xxx.rar
-
1.8T Avj p0328 i p1103
Mam tu komplet logów mógłby ktoś spojrzeć? Błąd kata jest przez wyciety tłumik środkowy. LOG-01-001-003-xxx.rar
-
1.8T Avj p0328 i p1103
Cześć, posiadam a4 b6 1.8t po chipie od ABT na 180km. B+LPG LOVATO. Dziś po jeździe autostrada dosyć szybkim tempem sprawdziłem błędy w sterowniku i były takie. Od czego może być błąd p0328 i p1103? Auto jechało do końca normalnie, brak spadków mocy 170/180 tempo na A1. Błędy od katalizatora termostatu i SAI zawsze były i nimi się nie przejmuje, tylko co z tymi dwoma? auto ma instalacje Lpg Lovato i na gazie jechałem cały czas, z tego co się orientuje to reduktor w mojej instalacji jest do 160km i wtryski chyba 40km na cyl, ale auto było miesiąc temu u gazownika i sprawdzał mapę i jest ok. W tygodniu wezmę się za zrobienie logow i teraz pytanie robić na benzynje czy na benzynie i lpg? A4 jeździ na paliwie 98 bo pod takie jest napisana mapa przez ABT