-
Dziwny przypadek
Jeszcze taka ciekawostka chciałem wejść w blok kierownica zaczeło coś cykać.... a to wzmacniacz w bagażniku coś jest nakopane w przewodach moim zdaniem, chyba że ma Cie inne
-
Dziwny przypadek
Przekaźniki ? masz na myśli po prawej stronie w okolicach ecu ? Bo nie kojarzę gdzie na podszybiu mogą być
-
Dziwny przypadek
Wrócę do domu to Ci powiem. Ale na początku roku jak kasowałem bład to przelatywałem Vaga do komfortu i mce wchodziłem bez problemu
-
Dziwny przypadek
Nie kodowałem go, centralny z guzików z pilota nie, tylko klasycznie przekręcenie Nie mogę sie dobić na MCE i na komfort Vagiem
-
dawidbp obserwuje zawartość Dziwny przypadek
-
Dziwny przypadek
Witam Cieszę się Audi od Grudnia zeszłego roku, lecz w sobotę nastąpiła dziwna przypadłość. W nocy padało, wstałem rano chciałem odpalić przejąkała się ale odpaliła, oczom ukazało się esp i abs kontrolka. Mówię może złapały błąd od napięcia bo bardzo spadło przy odpalaniu. Ale patrze klaksonu brak, wycieraczek brak,długich brak, lustra się nie rozkładają, centralny jak zamyka, zamyka się ale nie sygnalizuje czasem pokaże ze zamyka, ale pokazuje że otwiera, podczas jak zamknę centralkę zamki"strzelą"(słychać że zamyka) i słychać jeszcze jeden strzał ale drzwi pozamykane mimo to, Na Fisie nie pokazuje infa od radia, radio się nie wyłącza. Od razu grzebałem po forum, moduł komfortu - delikatna jak kot napłakał kałuża pod plastikowym pojemnikiem. przeleciałem bezpieczniki wszystkie, jade do pracy(autokasacja) po nowy, ku zdziwieniu usterka znikła. Wiec ok, objeździło sobotę niedziela wieczorem dojeżdżam do pasów przyhamowałem już kontrolka ABS, i po kolei znów lawina usterek. Wrzucony moduł komfortu, zero poprawy . Zmienianie modułu elektryki, nic. Z vaga nie moge dobić sie na moduł komfortu. 1.Czy przy zmianie modułu komfortu(numery zgodne) musze go kodować zVaga ? Proszę, o jakąś pomoc/ porady. Z mechaniką sobie radzę ale z tymi rzeczami to jeszcze słaby jestem ;) Napięci Aku na max klimie i nawiewie, 13,6 po opadniecu do 2 kresek klimy 13,8/9 Aku na noc wyciągnięty i naładowany klemy wyczyszczone
dawidbp
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta