Treść opublikowana przez kamilok
-
Świszczenie spod maski na pierwszym biegu A4 B5
Witam. Ostatnio zaniepokoił mnie dziwny dźwięk dochodzący spod maski. Jadąc na pierwszym biegu spod maski słyszę dźwięki podobne do turbiny ale tylko i wyłącznie na wyższych obrotach od 3 tysięcy w górę. Auto zachowuje się wtedy jakby miało o połowę koni mniej. Po wciśnięciu sprzęgła szarpie samochodem. Co to może być? Sprzęgło się zaczyna ślizgać, wał w skrzyni biegów? Audi A4 B5 1.8
-
Problem z temperaturą płynu chłodniczego
Witam. Mam pewien problem ponieważ wskazówka od temperatury płynu chłodniczego ciągle stoi w miejscu. Ostatnio wszedłem w "ukryte menu" i sprawdziłem temperaturę płynu. Ciągle pokazuje 30 stopni natomiast silnik po około 5 min ma już 90 stopni. Czy to wina czujnika?
-
Problem z temperaturą płynu chłodniczego
Witam. Mam pewnien problem. Albowiem wskazówka od płynu chłodniczego stoi ciągle w miejscu i nie podnosi się. Natomiast jeśli sprawdzam w "ukrytym menu" temperaturę płynu chłodniczego pokazuje ciągle 30 stopni a temperatura silnika już po chwili 90. Czy to wina czujnika czy może też termostat nie działa poprawnie? I z tą wskazówka też nie wiem co się dzieje jakby mechanizm jej nie działał. Edit. Jak mocno opuściłem maskę to nagle wskazówka wskazywała 90 stopni. Czy to wina czujnika lub jakieś wiązki?
-
Wskazówka od płynu chłodniczego
W jaki sposób mogę to zrobić? Posiadam taki kabel. W co do samego czujnika wiesz może gdzie on się znajduje? Czytałem w internecie że gdzieś poniżej podszybia za silnikiem
-
Wskazówka od płynu chłodniczego
Witam. Co może być nie tak jeśli wskazówka od temperatury płynu chłodniczego w ogóle nie podnosi się? Przejechałem tym autem około 60km i wskazówka jak była tak jest. I jeszcze jedno pytanko. Czy wyświetlacz FIS trzeba przylutować czy wystarczy to jakoś inaczej połączyć?
-
Wyświetlacz od przebiegu
Jeszcze mam pytanko trochę z innej beczki ale też dotyczące zegarów. Co może być nie tak jeśli wskazówka od temperatury płynu chłodniczego w ogóle nie podnosi się? Przejechałem tym autem około 60km i wskazówka jak była tak jest. I ostatnie pytanko. Czy wyświetlacz FIS trzeba przylutować czy wystarczy to jakoś inaczej połączyć?
-
Wyświetlacz od przebiegu
Co może być powodem tego że wszystko ładnie wyświetla poza pierwszą cyfra przebiegu? Mam przebieg 193 tysiące a wyświetla tylko 93 tysiące. Jeśli lekko docisne ekran palcem to nagle 1 również się wyświetla
-
Wyświetlacz od przebiegu
Dziękuję wszystkim za pomoc
-
Wyświetlacz od przebiegu
Jak taka gumkę docisne to ona będzie się trzymała? Bo jeśli chodzi o obudowę to wycięcie jest za duże i jedna gumka po prostu wylatuje
-
Wyświetlacz od przebiegu
Witam. Ostatnio zdejmowałem zegary i podczas ponownego montażu odpadły 2 gumki z ekranu przebiegu. Teraz jak przykładam ekran do ledow na płycie nie wyświetla się przebieg natomiast wcześniej jak jeszcze gumki się trzymały normalnie po przyłożeniu pojawiał się przebieg. Ktoś wie co mogę zrobić lub jak przymocować te gumki? Auto z rocznika 97