Treść opublikowana przez Adrian1800
-
Jakie śruby
Witam zamierzam regenerowac cale zaciski,tłoczki i reszte już mam ,ale jakie tam śruby jeszcze potrzeba kupić ? Do jarzma i czy jakies inne jeszcze potrzeba ,i jakie wymiary i gwint do tego, numer ukladu 1LT ,tarcze 312
-
Hałas hamulców
Witam ,niedawno wymieniałem W Audi A4 B6 1.8T BFB nowe klocki Ferodo i tarcze zimermanna ,Przejechałem na nich 200km około i przy hamowaniu klocki jeszcze halasują i tak slychac jak dzwiek klocka na wykonczeniu , i przy przy hamowaniu z wiekszej predkosci lekko trzesie kołami .Co moze byc przyczyną?
-
Wypadanie zapłonu 3 cylinder
wole się upewnić bo nie robiłem nigdy tego
-
Wypadanie zapłonu 3 cylinder
i potem jak podłącze znowu to zgasnie to normalnie?
-
Wypadanie zapłonu 3 cylinder
a jak nie będzie wypadać to oznacza że przepływka walnięta? jakis check mi sie zaswieci czy cos innego jak odlacze przepływke?
-
Wypadanie zapłonu 3 cylinder
i odłączyć przed zapalaniem auta czy podczas zapalonego?
-
Wypadanie zapłonu 3 cylinder
a co się ma dziać jak to odłącze?
-
Wypadanie zapłonu 3 cylinder
wtyczke od przepływki?
-
Wypadanie zapłonu 3 cylinder
Trzeba by wszędzie posprawdzać czy szczelne wszystko
-
Wypadanie zapłonu 3 cylinder
i na zimnym odrazu to nie występuje żeby się dusił i trzęsienie budą ,tylko jak sie nagrzeje bardziej
-
Wypadanie zapłonu 3 cylinder
sama benzynka ,podczas jazdy wszystko okej,zbiera się elegancko.Podczas postoju tylko
-
Wypadanie zapłonu 3 cylinder
To sprawdzane było i było w porządku
-
Wypadanie zapłonu 3 cylinder
i z 3-4 miesiace temu był wymieniany filtr paliwa na boscha
-
Wypadanie zapłonu 3 cylinder
nie sprawdzałem nic takiego
-
Wypadanie zapłonu 3 cylinder
cewka nowa ,1,5 miesiacą temu swiece nowe,o jakie korekty chodzi?
-
Wypadanie zapłonu 3 cylinder
ta wiązka co jest razem z wtyczkami do cewek?,musze zerknąć czy jest syf właśnie,bo sprawdzanie ile barów na cylindrze cos da?
-
Wypadanie zapłonu 3 cylinder
jak to sprawdzić ,czy jest nieszczelny wtrysk ,albo że to głowica,a kable zapłonowe mogą być?
-
Wypadanie zapłonu 3 cylinder
Co może być jeszcze przyczyną takiego objawu?
-
Wypadanie zapłonu 3 cylinder
Witam ostatnio wywaliło mi na kompie wypadanie zapłonu na 3 cylindrze ,świece wymieniane byly nowe wszystkie jakis czas temu (ngk) ,więc pierwsze co to kupiłem cewke beru i wymieniłem ,objawy przed wymianą były takie iż podczas nagrzania się silnika na postoju trzęsie budą i tak jakby się dusił ,obroty stałe 800 ale na bardzo rozgrzanym bardzo rzadko czasem podniosło się na chwile do 900 ,Po wymianie cewki zauważyłem że troche lepiej się zbiera ale objawy nadal te same,co może być przyczyną? Moc ma i przyspiesza jak nalezy
-
Tłoczki hamulcowe
Dzięki wielkie
-
Tłoczki hamulcowe
bo tarcze 288/312 posiada tłoczki o srednicy 57 tak?
-
Tłoczki hamulcowe
do wyboru są Autofren,Lauber ,maxgear,budweg,quick brake ,które z tych najbardziej kupić?
-
Tłoczki hamulcowe
okej dzieki wielkie
-
Tłoczki hamulcowe
Blachownia
-
Tłoczki hamulcowe
Opinie niby są dosyć dobre autofrena ,i z jakiej strony mogę kupić pojedynczo je ?