Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adrian1800

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adrian1800

  1. Adrian1800 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam zamierzam regenerowac cale zaciski,tłoczki i reszte już mam ,ale jakie tam śruby jeszcze potrzeba kupić ? Do jarzma i czy jakies inne jeszcze potrzeba ,i jakie wymiary i gwint do tego, numer ukladu 1LT ,tarcze 312
  2. Adrian1800 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam ,niedawno wymieniałem W Audi A4 B6 1.8T BFB nowe klocki Ferodo i tarcze zimermanna ,Przejechałem na nich 200km około i przy hamowaniu klocki jeszcze halasują i tak slychac jak dzwiek klocka na wykonczeniu , i przy przy hamowaniu z wiekszej predkosci lekko trzesie kołami .Co moze byc przyczyną?
  3. wole się upewnić bo nie robiłem nigdy tego
  4. i potem jak podłącze znowu to zgasnie to normalnie?
  5. a jak nie będzie wypadać to oznacza że przepływka walnięta? jakis check mi sie zaswieci czy cos innego jak odlacze przepływke?
  6. i odłączyć przed zapalaniem auta czy podczas zapalonego?
  7. a co się ma dziać jak to odłącze?
  8. wtyczke od przepływki?
  9. Trzeba by wszędzie posprawdzać czy szczelne wszystko
  10. i na zimnym odrazu to nie występuje żeby się dusił i trzęsienie budą ,tylko jak sie nagrzeje bardziej
  11. sama benzynka ,podczas jazdy wszystko okej,zbiera się elegancko.Podczas postoju tylko
  12. To sprawdzane było i było w porządku
  13. i z 3-4 miesiace temu był wymieniany filtr paliwa na boscha
  14. nie sprawdzałem nic takiego
  15. cewka nowa ,1,5 miesiacą temu swiece nowe,o jakie korekty chodzi?
  16. ta wiązka co jest razem z wtyczkami do cewek?,musze zerknąć czy jest syf właśnie,bo sprawdzanie ile barów na cylindrze cos da?
  17. jak to sprawdzić ,czy jest nieszczelny wtrysk ,albo że to głowica,a kable zapłonowe mogą być?
  18. Co może być jeszcze przyczyną takiego objawu?
  19. Witam ostatnio wywaliło mi na kompie wypadanie zapłonu na 3 cylindrze ,świece wymieniane byly nowe wszystkie jakis czas temu (ngk) ,więc pierwsze co to kupiłem cewke beru i wymieniłem ,objawy przed wymianą były takie iż podczas nagrzania się silnika na postoju trzęsie budą i tak jakby się dusił ,obroty stałe 800 ale na bardzo rozgrzanym bardzo rzadko czasem podniosło się na chwile do 900 ,Po wymianie cewki zauważyłem że troche lepiej się zbiera ale objawy nadal te same,co może być przyczyną? Moc ma i przyspiesza jak nalezy
  20. Dzięki wielkie
  21. bo tarcze 288/312 posiada tłoczki o srednicy 57 tak?
  22. do wyboru są Autofren,Lauber ,maxgear,budweg,quick brake ,które z tych najbardziej kupić?
  23. okej dzieki wielkie
  24. Blachownia
  25. Opinie niby są dosyć dobre autofrena ,i z jakiej strony mogę kupić pojedynczo je ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.