-
-
DOWNPIPE
Siemanko, temat był już pewnie poruszany ale niestety nie moge znaleść. Znajdę jakiś ciekawy downpipe który będzie miał donośny głośny głos? Tak żeby spoko na przelocie było. silnik 1.9 tdi
-
Gotowy wydech
Siemanko, szukam gotowego z wszystkimi potrzebnymi kolankami wydechu z kwasówki od samego kolektora. Celuje w 2.8/3.0 cała może ktoś się wypowie co lepsze do 1.9 tdi.
-
1.9tdi wydech 3cale
Dziękuje ci gościu za trochę wiedzy. 3m się pozdrów
-
1.9tdi wydech 3cale
Jak już o tym gadamy to masz może jakiś sprawdzony dolot?
-
1.9tdi wydech 3cale
Orientujesz się może co to za program i ile takie coś?
-
kacper195 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
1.9tdi wydech 3cale
Kiedyś bym chciał zrobić te 200+ i owszem turbo wtyski będą grzebane. Ale pierw chciał bym się zabawić w ten wydech. I czy teraz na sucho te 3cale będą fajnie gadać? Dodam jeszcze że teraz mam full przelot, i już teraz jak lekko depne to na prawdę fajnie to słychać, i nawet w miarę głośno, więc wydaje mi się że na 3calach będzie o niebo lepiej pozdro
-
1.9tdi wydech 3cale
Panowie, powiedzcie czy warto jest wkładać 3 calowy wydech od początku do czołgowego 1.9
-
cała belka z gratami z sedana do avanta czy podejdzie?
Siemka, panowie pytanie czy z sedana 96r bo u siebie w avancie muszę wymienić będzie pasowałą do mojej tylna belka wraz z tarczami i zaciskami? Moja też 96r ewentualnie czy podejdą również amory tył??? liczę na sprawną odp pozdro
-
Tarcze hamulcowe
Siemanko, panowie co powiecie o tym zestawie do avanta 1.9 allegro.pl ALLEGRO.PL
-
Zmiana wydechu na 3cale
Siema wszystkim, mam kilka pytań i prosił bym o wypowiedzi od ludzi co mają pojęcie ocb. Planuje włożyć do swojej b5 1.9 3 cale. Aktualnie mam Full przelot, chodzi git bo turbo startuje od dołu i na dodatek jeszcze na chipie. Fajnie chodzi ale jak dla mnie za cicho :D Moje pytanie brzmi czy jak bym założył 3cale gdzieś mniej więcej od połowy było by w porządku? Wiadomo najlepiej wiadomo ciągnąć od kolektora ale nwm czy byłbym samemu to ogarnąć. Czekam na wasze wypowiedzi, pozdroo
-
Blow off 1.9 TDI
Dlaczego uważasz ze takie coś pasuje tylko do auta zrobionego zewnętrznie?
-
Blow off 1.9 TDI
Z tego co słyszałem ludzie montowali nawet w zwykłych 1.9 i zdawało egzamin. :/ jedni gadają tak drudzy tak :/
-
Blow off 1.9 TDI
Siema, moje pytanie brzmi czy opłaca się założyć blow offa. Mam 1.9 po chipie. Proszę napiszcie jakie są wady a jakie zalety. Głowie chodzi mi sam dźwięk, jak możecie to polećcie jakiś spoko i w miarę tani.
-
Czy dane felgi będą pasować
Teraz jednak chyba nie będę zakładał żadnej opony, dopiero za jakis czas więc dzięki wielkie
-
Czy dane felgi będą pasować
Witam wszystkich, jestem totalnie głupi w temacie felg itd. Więc pytam tutaj czy felga o tym oznaczeniu będzie pasowała 18x8J ET 45 Dodam jeszcze że auto jest trochę obniżone i opona będzie zimówka jak na razie. Co o tym powiecie