Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

eltonik12

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. też tak właśnie myślałem, że używka różna może być a regeneracja to jednak regeneracja
  2. dokładnie, patrze teraz na allegro pompy ABS i ceny są bardzo rozbieżne, jutro Bosch ma sprawdzić ile wyniesie regeneracja i zobaczę co dalej czy regenerować czy kupić używkę
  3. Siadł, płynem go nie zalało z tego co mi powiedzieli. Prawdopodobnie przyczyną był spadek napięcia przez stary akumulator, ogólnie koleś z BOSCHA mówił, że jeżeli jest aku do d*py i są spadki napięcia to mogą sie moduły i sterowniki podpalać, teraz tylko zostało szukać drugiego sterownika lub ten zregenerować
  4. Siema chłopaki Wiem już co się stało z moją b8 z tymi komunikatami, pisze bo może komuś się to przytrafi więc siadł sterownik pompy ABS diagnoza dziś postawiona przez serwis BOSCH. Może kiedyś komuś się przyda da informacja Pozdrawiam i dzięki wszystkim za pomoc
  5. Patrzyłem i są tylko te kostki
  6. To ja sobie skoczę do elektromechanika żeby mi zczytał te błędy i wsadze je tutaj. Dzieki chłopaki za pomoc i do usłyszenia
  7. A masz może jakiś link do VCDS? bo szczerze to go jeszcze nie posiadam i ostatnio myślałem nad kupnem tylko za bardzo nie wiem jaką wersję kupić żeby była już w sumie prawie do wszystkiego
  8. ok dzięki zerknę jutro
  9. Ja jutro jeszcze wezmę koła po kolei pościągam i posprawdzam wtyczki na czujnikach, może któraś nie łączy. bo przy aku wszystko w porządku, kostki w boczkach sprawdzone tylko prócz kostki od sterownika hamulca ręcznego bo jest na samym spodzie. Przy pompie ABS też wydaje sie wszystko w porządku, stan płynu hamulcowego też ok. Nic jutro trzeba sprawdzać dalej, co mogę sam sprawdzić to sprawdzę a jak nic nie znajdę to trzeba do speca zaprowadzić, chociaż ostatnio byłem i sam nie wie co jest. Błędy skopiował miał jakąś konsultacje online zrobić i już mija prawie tydzień i nic nie wymyślił.
  10. Nr 1 wydaje się być w porządku 2 też tak samo
  11. Niby wydają się w porządku, ale jutro sprawdzę jeszcze raz
  12. Nie ma u mnie tego bezpiecznika w ogóle, a musi on być?
  13. pompa abs sucha, kosta sucha, nie ma sladów wilgoci, odpinałem kostki w bagażniku i też nie zauważyłem nic niepokojącego
  14. ok lece sprawdzić, jak coś to daję znać co i jak
  15. a z tym blokiem abs co pisałeś, to ja właśnie ost zauważyłem, ze pedał hamulca jakoś trochę głębiej wchodzi przy naciśnięciu hamulca jak odpalam auto

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.