Treść opublikowana przez Blinx095
-
Odcięcie prądu z prawej strony auta
Witam, mam następujący problem w moim audi. Nie wiem czy takie rzeczy są w ogóle możliwe, dlatego chciałbym się was poradzić. Podejrzewam, że co jakiś czas auto ma na poszczególnych rzeczach brak prądu z prawej strony całego samochodu. Problem wystąpił 3 razy i rozwiązał się z niczego sam tak naprawdę. Otóż poduszka powietrzna pasażera się wyłącza i wywala błąd, elektryczne sterowanie fotela nie działa, ogrzewanie fotela nie działa, drzwi z tyłu nie zamykają się centralnym zamkiem przednie za to zamykają się normalnie, komunikat audi Pre sense tymczasowo ograniczone. Jak dotąd te rzeczy zaobserwowałem. Skan kompletny komputerem we wszystkich systemach nie wykazuje żadnych błędów. Byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie podpowiedzi co może być na rzeczy. Edit. Auto kręci i nie odpala, wentylator włącza się i wyłącza co chwilę i chodzi na pełnej mocy. Auto stało przez noc w garażu i wentylator rozładował mi akumulator. Nie mam pojęcia w czym rzecz . Proszę o pomoc .
-
Prawa tylna lampa LED
Numer się trochę różni kupiłem 2SD 012 246-061 , a zamontowana była wcześniej ta 2SD 012 246-14.
-
Prawa tylna lampa LED
Lampa doszła, zamontowana i wszystko działa jak powinno bez konieczności kodowania. Wtyczka była identyczna więc bezproblemowo się podpiąłem.
-
Prawa tylna lampa LED
Mógłby ktoś podesłać zdjęcie jak powinien wyglądać adapter z US na EU ? Szukam i szukam i znaleźć nie mogę. Pytam , bo jeżeli lampa którą kupiłem będzie miała inną wtyczkę niż u mnie się znajduję to będę musiał ją podpiąć pod adapter.
-
Prawa tylna lampa LED
Dokładnie to zamówiłem Hella 2SD 012 246 – 081
-
Prawa tylna lampa LED
Niestety lampa nie działa. Zamówiłem nową, powinna pasować według numeru lampy przynajmniej. Mam nadzieję tylko, że wtyczka nie okaże się być inna niż ta która tu już podsylalem na zdjęciu.
-
Prawa tylna lampa LED
Aktualnie suszę tą lampę i na pewno ją sprawdzę.
-
Prawa tylna lampa LED
Wtyczka ze zdjęcia pierwszego łączy się z tą ze zdjęcia drugiego i trzeciego. Tak to było podłączone.
-
Prawa tylna lampa LED
-
Prawa tylna lampa LED
-
Prawa tylna lampa LED
Jak wygląda sytuacja z tymi lampami ogólnie? Jeżeli wymienia się na EU to czy dalej jest konieczność kodowania ich ?
-
Prawa tylna lampa LED
Tak auto ze Stanów. Przy zakupie nie otrzymałem takiej informacji , ale dowiedziałem się w ASO.
-
Prawa tylna lampa LED
-
Prawa tylna lampa LED
Dzięki za pomoc. Poszukam i zakupie.
-
Prawa tylna lampa LED
Czy ta część lampy jest identyczna dla Kombi/Limuzyna ? Sprzedający nie podają takiej informacji , dlatego pytam.
-
Prawa tylna lampa LED
Planuję zakup nowej, chce mieć pewność funkcjonalności.
-
Prawa tylna lampa LED
Mruga , włącza/wyłącza się co chwile. Kable wyglądają w porządku.
-
Prawa tylna lampa LED
Wymontowałem lampę i się okazało, że jest w niej pełno wody ( słychać kiedy się ja obraca) stwierdzam, że woda była powodem zwarcia. Moje pytanie do was jest następujące. Kupić nową (jeżeli tak, to z jakiej Firmy polecacie, może Hella?) czy spróbować uszczelnić obecną?
-
Prawa tylna lampa LED
Dzięki Panie złoty. Dokładnie o to mi chodziło
-
Prawa tylna lampa LED
Witam , posiada ktoś może schemat demontażu prawej tylnej lampy ? Oczywiście nie chodzi mi o część lampy , która znajduje się w klapie bagażnika. Chciałbym ją zdemontować, ponieważ co jakiś czas wyłącza mi się i komputer wywala błąd "światło prawe tylnej lampy niesprawne" . Będę bardzo wdzięczny na pomoc .
-
Prawa tylna lampa
Witam , posiada ktoś może schemat demontażu prawej tylnej lampy ? Oczywiście nie chodzi mi o część lampy , która znajduje się w klapie bagażnika. Chciałbym ją zdemontować, ponieważ co jakiś czas wyłącza mi się i komputer wywala błąd "światło prawe tylnej lampy niesprawne" . Będę bardzo wdzięczny na pomoc .
-
Internet przez hotspot
Okey dzięki za info . W takim wypadku nie pozostaje mi nic innego, jak zamontować zewnętrzny Router.
-
Internet przez hotspot
Witam, czy istnieje możliwość połączenia się z telefonem, który ma udostępniony internet przez wifi wbudowane w aucie ? Czy wifi w aucie służy jedynie do udostępnianiania internetu innym po włożeniu karty sim do slotu w samochodzie?