-
Obitaktorobi0200 obserwuje zawartość Włącznik główny świateł , problem , Nie dzila el.otwieranie szyby pasazera , Listwy chrom wokół drzwi montaż i 2 innych
-
Nie dzila el.otwieranie szyby pasazera
Witam , co jakis czas nie dziala el szyba od pasazera oraz zamykanie przyciskiem od srodka , w tym czasie tez swieci caly czas wewnetrzne swiatlo , po jakims czasie samo sie naprawia i za kilka godzin lub dni znow to samo i tak w kółko , co to moze byc ?
-
Listwy chrom wokół drzwi montaż
Witam , czy jest ktoś w stanie podpowiedziec sposób montażu listew chromowanych w zamian czarnych wokoł drzwi w sedanie ? I czy tez sa jakies roznice w szybach jak w avancie .Zamierzam sie do kupna takich listew
-
Czy poduszka skrzyni rozni sie w skrzyni 5 i 6 biegowegowej ?
Mam avf i 6 skrzynie
-
Czy poduszka skrzyni rozni sie w skrzyni 5 i 6 biegowegowej ?
Witam czy poduszka skrzyni jest ta sama w 5 i 6 biegowce ? 1.9 tdi avf
-
Linki recznego jak są poprowadzone
Ma ktoś moze jakąs fotke albo cos jak są poprowadzine linki recznego pod autem w a4b6 1.9 ? Poprzedni wlasciciel zalozyl tak ze cay czas sie o cos tłuczą pod autem , nieprzyjemny dzwięk ... dodam ze sa na swoich "wieszakach" tych na wciskanie linki , ale dalej gdzies sie tlucza , chyba sa z zlej strony poprowadzone
-
Włącznik główny świateł , problem
Wkładałem oryginał b6 i oryginał b7 tylko ze z funkcją auto , ale wciaz to samo było
-
Włącznik główny świateł , problem
Z takim kupiłem juz autko , teraz nie wiem jaki podejdzie
-
Włącznik główny świateł , problem
Wsadzony był zamiennik topran o numerach 109 928 , chciałbym sie w sumie dowiedziec jaki nr oryginału mu odpowiada
-
Włącznik główny świateł , problem
Witam , wczoraj zabrałem się za wymiane głównego włącznika swiateł a moim a4b6 2003r gdyz byl on połamany , kiedy podłączyłem nowy na konsoli caly czas swieci kontrolka ze sa wlaczone swiatła (bez zapłonu) obojetnie czy w pozycji 0 czy innej , caly czas to samo a faktycznie swiatła nie świecą , gdy odpale auto kontrolka dalej swieci w kazdej pozycji i odpalaj sie swiatla mijania , nawet w pozycji 0 , nie da sie ich wyłączyc , juz 2 takie włączniki probowałem , czego to moze byc wina ? Wczesniej na starym wlaczniku wszystko działało
-
Podpięcie wzmaka pod symphony 2
Coś w tym stylu ? Widziałem ze mozna to podlaczyc kablami pod wiazke glosnikow w tylnych drzwiach i dalej chinch do wzmaka , da tak rade ? Dlubanie przy kostkach to dla mnie koszmar ?
-
Podpięcie wzmaka pod symphony 2
A gdyby podlaczyc konwerter rca do wiazki ?
-
Podpięcie wzmaka pod symphony 2
Suba oryginalnego nie mam , chce wrzucic skrzynie do bagaznkka i ja zasilic i pytanie czy sygnal musi isc od kostki z radia (jesli tak to gdzie sie wpiac ) czy wystarczy z glosnika drzwi tylnych poprowadzic ?
-
Podpięcie wzmaka pod symphony 2
- Podpięcie wzmaka pod symphony 2
- Podpięcie wzmaka pod symphony 2
Dopiero mam zamiar kupic sprzet , tylko pytam czy da sie ogarnac taka akcje i na jakim sprzecie najlepiej - Podpięcie wzmaka pod symphony 2