Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pikpik

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Pikpik odpowiedział(a) na Pikpik temat w Audi A4 B5
    Do tego zbiorniczek wyrównawczy czysty oleju nie przybywa nie czuć w nim plynu chłodniczego ani kolor się nie zmienia , korek oleju czysty bagnet tez ..ciężka sprawa ogólnie rzecz biorąc
  2. Pikpik odpowiedział(a) na Pikpik temat w Audi A4 B5
    Tak nigdzie wycieku nie widać podkładem pod auto również karton na nim też nie było nic widać , dlatego myślałem , że to uszczelka , zrobiłem test brak spalin wyszedł w wyrównawczym wiec szukam dalej przyczyn , nie wiem jak sprawa się ima do peknietego bloku silnika ... I moje pytanie gdzie są możliwe jeszcze wycieki do no nie wiem ....np układu wydechowego ? Bądź z przepustnicy do dolotu ?
  3. Pikpik odpowiedział(a) na Pikpik temat w Audi A4 B5
    Trochę się znam choć mechanikiem nie jestem z tego co się dowiadywalem to może być pekniety blok silnika , ale na to nie wskazuje hgyz jest negatywny test na co2 w zbiorniku wyrównawczym , prościej w formie prostego pytania tak upraszczając sprawę ... xd gdzie jest możliwy przeciek plynu do silnika ? Aby nie było spalin w zbiorniku wyrównawczym. Wiem ze do przepustnicy idą węże od chłodnicy ,zmyslny Wieś waginiaź wymyślił ... I pytanie czy istnieje szansa na pęknięcie w przepustnicy i dostawa nie się plynu przez dolot?
  4. Pikpik odpowiedział(a) na Pikpik temat w Audi A4 B5
    Czego nie rozumiesz ? Przecinki mam powstawać ? W wydechu zbiera się płyn najprawdopodobniej chłodniczy bo nawet przy wycieku nie ubywa go 2l na 100km , gdy w wydechu zbierze się płyn wypada zapłon , gdy przegazuje to wydech się czyści i na chwilę zapłon przestaje wypadać , po 15 min problem się powtarza ...
  5. Pikpik odpowiedział(a) na Pikpik temat w Audi A4 B5
    Zapomniał bym dodać auto gubi zapłon na biegu jałowym i od 4tys obrotów przerywa
  6. Pikpik obserwuje zawartość WIELKI ubytek plynu + inne
  7. Pikpik opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam mianowicie pacjent 1.8 adr duży ubytek plynu chłodniczego + wypadanie zapłonu (zapłon wypada gdy zbiera się w wydechu płyn po przygazowaniu słychać jakby strzały z rury (plucie) i zapłon nie wypada powietrze leci ledwo ciepłe z klimy chyba że trzymam wyższe obroty i ilość płynu spadnie , robiony test na szczelność głowicy i płyn się nie obarwia, silni przez chwile od włączenia nie kopci po ok minucie leci biały dym proszę o pomoc lub wskazówki gdzie szukać dodam że jestem nowym użytkownikiem audi i nie chciałbym się zrazić do marki proszę o pomoc ubytek plynu w granicach litr na 100km na postoju tez ubywa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.