Witam , odpaliłem auto niedawno po nocy postoju , na dworze jest -7 po wciśnięciu biegu wstecznego zauważyłem ze gałka skiny biegów ciężko chodzi . I teraz pytanie czy to jest możliwe ze stało się tak przez mróz ?
Witam, jestem nowy na forum . Posiadam audi a4 b7 od wiosny 2020 , i przyszedł czas na zmianę .
w moim liczniku zepsuł się głośniczek oraz fis ma bad pixele chce wymienić zegary na takie z kolorowym Fis .
Znalazlem licznik i chciałem się zapytać czy będzie pasować oba są RB8 tylko czy pozostałe cyfry maja jakieś znaczenie ?
z góry dzięki za info