-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Dalej nic nie rozpinałem, tylko przy wpiecyku a wcześniej było dobrze żadnych problemów
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Nie da się pomylić bo jeden przewód jest od dołu pompki, drugi krótki (kolanko) na boku pompki i wczodzi do piecyka
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Wtyczka podpięta dobrze, nie ma możliwości jej odwrócić w pierwszej chwili myślałem że może jednak da się odwrotnie wpiąć
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Pinów nie dotykałem, wymieniłem tylko rozpylacz, webasto wcześniej chodziło normalnie nic się nie działo oprócz walenia ogniem, po złożeniu wszystkie właśnie mam ten problem ze cofa mi płyn do zbiorniczka i za Chiny nie mogę odpowietrzyć układu chłodzenia. Webasto się wyłącza, brak błędów
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Tak jak myślałem nie ma możliwości obrócenia wtyczki. Ktoś miał podobny problem?
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Ok dzięki za info sprawdzę na dniach
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Witam ponownie, po zmianie rozpylacza Webasto na nowy włącza się na chwilę max do 2 min i wyłącza się i tak w koło. Paliwo pół zbiornika temperatura na zewnątrz 0°C, volty na Aku są, błędów zero. Zauważyłem że przy wyłączeniu się Webasto wywala płyn ze zbiorniczka przy odkręconym korku i nie mogę odpowietrzyć układu chłodzenia, czy ta wtyczkę na pompce obiegu v55 mozna ją obrócić ? I pompka odwraca kierunek obiegu?
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Zamówiłem rozpylacz na dniach będę działał, odezwę się po pierwszej próbie.
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Dziękuję za podpowiedź ??
-
Kołacinka1995 obserwuje zawartość Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Witam A4 b7 3.0 TDI webasto Ori, samochód kupiony 8 miesięcy temu (nie mam pojęcia kiedy było używane Webasto). Odpaliłem dziś Webasto podymiło na biało i przestało lecz jak się rozbuja dymi na czarno i zieje ogniem, błędów brak, miał ktoś taki przypadek? Kolejna próba uruchomienia już brak białego dymu ale ogień jest przepalilem 30min i bez zmian. VID_20231125_123326.mp4 VID_20231125_123124.mp4
Kołacinka1995
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta