Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Walek23

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Walek23

  1. Dokładnie czy można dostać odisa podobnie jak vcds?
  2. Ok. Tylko czy jest osoba z forum która jest w stanie to zrobić np. odisem i kolejne pytanie czy po adaptacji kasują się wszystkie ustawienia skrzyni np. podwyższony limiter obrotów przy zmianie biegu na wyższy?
  3. Hej. Jest osoba na forum co potrafi zrobić adaptacje skrzyni biegów S Tronic przy pomocy VCDS?
  4. Ok dzięki za pomoc
  5. A jaki olej wlewales do torsena i ile? Czy olej w skrzyni biegów wymienia się osobno statycznie i w torsenie też osobno czy to jeden olej do skrzyni i torsena. Na oleju w skrzyni mam przejechane 50000 km czyli jakieś 10000 mi zostało do wymiany.
  6. Witam! Może ten temat się już gdzieś wcześniej pojawił, szukałem nie znalazłem. W moim Audi a4 b8 quattro s tronic pojawia się buczenie przy ruszaniu skręcając w prawo lub lewo do przodu tak i do tyłu. Buczenie w każdym miejscu w kabinie jest jednakowe. Po wyprostowaniu kół jąkać już prosto jest cichutko i komfortowo. Poradzicie coś na to? Wiem że to znany problem. Wydaje mi się jakby zabkowaly opony po asfalcie ale wyglądają OK. Ja nie wiem co może być pomóżcie jak ten problem rozwiązać bo jest uciążliwy...
  7. A znasz temat buczenia w środku samochodu jak skręcam w prawo lub lewo przy ruszaniu? Na prosto idzie cichutko
  8. Ok dzięki. Wymienić to w ASO czy masz kogoś zaufanego w mojej okolicy kto się tym zajmuje?
  9. Jakie oleje i części do wymiany potrzebuje?
  10. Witam! Chciałbym wymienić olej w s tronic quattro. Jestem z okolic Bielska Białej i bardzo bym prosił o pomoc czy w mojej okolicy jest firma godna polecenia która zajmuje się taka wymiana oleju? Może ktoś ten temat przerabiał, czy wymienić w ASO. Auto ma 225k km i były 2 wymiany udokumentowane po 60k km. Wychodzi ze osoba nie wymieniała oleju przez 100k km.
  11. Jak można zmienić język z niemieckiego na polski? Chodzi mi o wgranie polskiego menu.
  12. Liczyłem na to że przed wyjazdem rano sprawdzę poziom oleju. Auto stało cała noc w ciepłym garażu. A tu zonk trzeba rozgrzać silnik by sprawdzić poziom oleju
  13. Nie mam bagnetu. Tylko opcja MMI

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.