Treść opublikowana przez Kooorzoneek
-
Metaliczny pisk Audi a4 b6 2.0 fsi
Metaliczny pisk jakby łożysko po rozgrzaniu silnika. Jak przyjadę około 20 km zaczyna się bardzo głośny pisk. Wymienione zostało łożysko napinacz. Nic nie pomogło. Gdy już piszczy po dodaniu gazu przestaje pomocy..
-
Problem ze wskaźnikiem paliwa
@bobikos @BananSerdecznie dziękuję panowie!! Założyłem pływak od tdi b7 i działa. Jestem bardzo zadowolony. Dzięki
-
Problem ze wskaźnikiem paliwa
@bobikosdobra czekam na ten pływak założę i zobaczymy.
-
Problem ze wskaźnikiem paliwa
Audi a4 b6 2.0 fsi 150 km 2003 rok
-
Problem ze wskaźnikiem paliwa
@bobikos od tdi?
-
Problem ze wskaźnikiem paliwa
-
Problem ze wskaźnikiem paliwa
- Problem ze wskaźnikiem paliwa
@BananNumery na płytce to 88457276 b POM- Problem ze wskaźnikiem paliwa
- Problem ze wskaźnikiem paliwa
@BananWyciągnełem tą pompę i patrząc na pływak nie widać numeru. Gdzie ten numer powinien się znajdować?- Problem ze wskaźnikiem paliwa
@Banan No dobra to jutro czeka mnie rozkrecenie i zobaczymy.- Problem ze wskaźnikiem paliwa
Ooo to teraz będzie pewnie problem kupić taki pływak- Problem ze wskaźnikiem paliwa
@BananDobrze panowie sprawdziłem numery licznika : 8E0920900L / 8E0920 900L / 0263626036 jaki pływak do tego licznika kupić?- Problem ze wskaźnikiem paliwa
@kamil-vag zrobilem to wskazuje tak samo jak na zdj- Problem ze wskaźnikiem paliwa
Poczytałem znawców i trzeba zakodowac licznik. Auto stało długo bez akumulatora. I bodajże to jest tego przyczyną.- Problem ze wskaźnikiem paliwa
@BananNo ok zobaczę jaki numer i podeślę. Dzięki za pomoc- Problem ze wskaźnikiem paliwa
@bobikos Panowie i co mam zrobić? Kupić ten pływak?- Problem ze wskaźnikiem paliwa
Rok auta 2003.- Problem ze wskaźnikiem paliwa
@Langista Nie był robiony . A jak zrobic ?- Problem ze wskaźnikiem paliwa
Jeszcze nie wymieniałem kupiłem tak od poprzedniego właściciela. Wyjelem pompę i ruszalem pływakiem to chodzi ale jak jest dużo paliwa pokazuje rezerwę. Jaki pływak kupić?- Problem ze wskaźnikiem paliwa
Witam serdecznie mam problem ze wskaźnikiem paliwa, pokazuje paliwo w odwrotną stronę czyli jak doleje do baku wskazówka idzie w stronę rezerwy. Czy miał ktoś podobną sytuację czy wina leży po stronie pływaka? - Problem ze wskaźnikiem paliwa