Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MicDviga

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. MicDviga odpowiedział(a) na MicDviga temat w 1.8T
    Skrzynia jest mokra faktycznie jednak dziś po zrobieniu testu co2 dostałem wynik jak na zdjęciu.
  2. MicDviga odpowiedział(a) na MicDviga temat w 1.8T
    Tam jest sucho. Bardziej z lewej strony jest ten olej i niżej
  3. MicDviga odpowiedział(a) na MicDviga temat w 1.8T
    Sęk w tym że żadnych objawów UPG oprócz uciekającego płynu nie ma. Żadnego masła pod korkami, nie kopci nic też. Jutro będę robił test co2
  4. MicDviga odpowiedział(a) na MicDviga temat w 1.8T
    Ogólnie jaki to może być koszt naprawy? Trzeba ściągać cały łańcuch?
  5. MicDviga odpowiedział(a) na MicDviga temat w 1.8T
    O jaki napinacz dokładniej chodzi
  6. MicDviga odpowiedział(a) na MicDviga temat w 1.8T
    U mnie wali tam olejem a nie płynem :/ po za tym był ten krociec wymieniany w serwisie bosha
  7. MicDviga odpowiedział(a) na MicDviga temat w 1.8T
    Na dole tego elementu zbiera się olej. Ale z tego co widzę jest to zawór systemu pompy powietrza wtórny więc leci gdzieś indziej
  8. MicDviga odpowiedział(a) na MicDviga temat w 1.8T
    Wycieki oleju w tym miejscu. Pod odma i tym metalowym czymś co na zdjęciu widac. Wycieki spore nie są ale są. Świeży olej jest widać nawet po 10km VID_20210225_173823.mp4 VID_20210225_173925.mp4
  9. MicDviga odpowiedział(a) na MicDviga temat w 1.8T
    Może warto ten separator wymienić. Orientujesz się pod jakimi numerami szukać tego elementu? Co do wycieku zauważyłem że wilgotne jest to coś co znajduje się pod skrzynia
  10. MicDviga obserwuje zawartość płyn chłodniczy
  11. MicDviga opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam. Dziś zauważyłem że mam płyn chłodniczy poniżej minimum i musiałem udać się w trasę więc dolalem troszkę wody. Tak do lekko powyżej minimum. Zrobiłem około 20km i po powrocie zobaczyłem widok jak na zdjęciu. Po ostatniej wymianie płynu chłodniczego i wymienia podstawy filtra oleju oraz uszczelki pokrywy zaworów płyn delikatnie znika. Nie widać nigdzie wycieków oraz nie widać żadnego masła pod wlewem oleju i płynu. Objawów innych brak, delikatnie unosi się dymek z wlewu oleju po trasie i czuć zapach spalin. Dodatkowo od tyłu silnika pod odma jest "jakiś" Wyciek oleju. Ostatnimi czasy było bardzo duże ciśnienie oleju ale po wymianie tej podstawy filtra oleju silnik pracuje równo tylko ten wyciek oleju oraz ubywajacy płyn chłodniczy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.