-
Świst wiatru?
Jestem po operacji wymiany grilla na oryginał i po przejechaniu jazdy testowej wielka ulga, w kabinie zapanowała kompletna cisza
-
Świst wiatru?
Widzę, że nawet silnik ten sam BPW „potęga” po wirusku ciągnie jak głupie haha
-
Świst wiatru?
@Garnus według mnie winowajcą jest górna część grilla, pod maską która z tego co widzę na twoich zdjęciach odstaje identycznie jak u mnie, przy oryginalnym grillu spasowanie tam jest idealne, ja u siebie walczyłem z tym opalarką i trochę udało mi się to doprowadzić do optymalnej pozycji ale dalej nie jest to to co powinno być, tym bardziej, że jak zakleiłeś szparę maska grill to nastała cisza, dodam jeszcze że gwizd z twojego nagrania 1:1 do tego co można usłyszeć u mnie co utwierdza mnie w przekonaniu, że wina leży w naszych za***istych grillach, tak samo zaklejałem już wszystko co się da oprócz właśnie szpary między maską a grillem, odpadają lusterka i inne pierdoły, chyba pora przy weekendzie na powrót do oryginału, pomaluje chrom na czarno i też będzie dobrze
-
Świst wiatru?
Daj znać czy gwizdanie ustanie po zaklejeniu całego grilla
-
Świst wiatru?
-
Świst wiatru?
U mnie to samo, skonczy się chyba na powrocie do oryginalnego grilla bo każdy najmniejszy hałas w aucie doprowadza mnie do szału?
-
Świst wiatru?
Dodam jeszcze tylko że podczas deszczu jest kompletna cisza
-
Kinne obserwuje zawartość DPF nie chce sie dopalić , Świst wiatru? i Licznik w Audi A4 B7 nie pokazuje przebiegu i godziny
-
Świst wiatru?
Witam moje auto to a4 b7 avant z 2007, w moim posiadaniu od 2 lat, od pewnego czasu borykam się z bardzo denerwującym problemem a mianowicie pojawiającym się w okolicy 100 km\h słyszalnym dosyć mocno w kabinie gwizdem powietrza. Brak mi już pomysłów co do przyczyny, uszczelki sprawdzane pod kątem pęknięć itp. wyglądają naprawdę dobrze poza tym jeździłem z zaklejonymi szparami, myśle że to odpada, pod maską również wszystko spasowane jak należy, podszybie całe nie popękane, szyba oryginalna z 2007 więc wątpię że to tam się coś rozszczelniło. Jedyne co jeszcze budzi moje podejrzenia to nieoryginalny grill „plaster miodu” czy to on może dostarczać takich wrażeń w postaci gwizdów? Może ktoś miał podobny problem, z góry dzięki za pomoc?
-
Licznik w Audi A4 B7 nie pokazuje przebiegu i godziny
Witam. Auto stało 4 dni i po odpaleniu pojawił się problem, mianowicie nie pokazuje stanu licznika oraz daty, w czym może leżeć problem?
-
DPF nie chce sie dopalić
Witam mam problem z moim 2.0 tdi bpw a mianowicie w ostatnim czasie regenerowałem dpf, wymieniłem czujnik różnicy ciśnienia oraz czujnik temperatury i pomimo tego po przejechaniu średnio 700km zapala mi sie kontrolka dpf i po chwili auto wchodzi w tryb awaryjny, co może być przyczyną? Pozdrawiam
Kinne
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta