Treść opublikowana przez Mati93
-
Błąd 17705
Problem rozwiązany post do zamknięcia
- Błąd 17705
-
Błąd 17705
Myślę nad kupnem sterownika komputera może coś z nim nie tak
-
Błąd 17705
Wszystko sprawdzone. Rok produkcji auta 2004
-
Błąd 17705
Dodam jeszcze, że gry zatykam ręka otwór przepustnicy nie robiąc szczeliny auto nie gasnie.... Spryskalem wszystko by zobaczyć czy jest jakaś nieszczelnosc ale nic nie widać
-
Błąd 17705
Witam Ostatnio w moim aucie audi a4 b7 1.8t wyskoczył błąd 17705 spadek ciśnienia między turbosprężarka a obudowa przepustnicy, nie mam już pojęcia co mam robić dalej wymieniłem gruszkę turbiny, zawór srerownika turbiny, zawór DV, sprawdzałem czy przepustnica jest dobra i tak jest dobra. Gry odpalę auto na biegu jałowym samochód chodzi normalnie obroty nie skaczą, silnika nie trzęsie, problem się pojawia wtedy gdy wciśnie się gaz i zaczyna się problem
-
Błąd 17705
Witam Potrzebuje pomocy w sprawie naprawy błędu 17705 spadek ciśnienia między turbosprężarka a obudowa przepustnicy. Audi a4 b7 1.8t Miał już ktoś z tym problem?
-
Audi a4 b7 1,8 t błąd 17705 spadek ciśnienia między turbosprężarka a obudowa przepustnicy
Dodam jeszcze, że zauważyłem gdy zatykam przepustnice ręka to samochód nie gasnie spryskalem wszystko sprayem by zobaczyć czy jest jakaś nieszczelnosc i nic nie widzę
-
Audi a4 b7 1,8 t błąd 17705 spadek ciśnienia między turbosprężarka a obudowa przepustnicy
Witam Ostatnio w moim aucie audi a4 b7 1.8t wyskoczył błąd 17705 spadek ciśnienia między turbosprężarka a obudowa przepustnicy, nie mam już pojęcia co mam robić dalej wymieniłem gruszkę turbiny, zawór srerownika turbiny, zawór DV, sprawdzałem czy przepustnica jest dobra i tak jest dobra. Gry odpalę auto na biegu jałowym samochód chodzi normalnie obroty nie skaczą, silnika nie trzęsie, problem się pojawia wtedy gdy wciśnie się gaz i zaczyna się problem