Treść opublikowana przez 67Andrzej
-
System keyless
Może trochę źle się wyraziłem. Chodzi mi na którym kanale sprawdzę błędy systemy keyless.
-
System keyless
Witam. Jak zdiagnozować system keyless? Raz działa, raz nie na wszystkie drzwi. Jedynie klapa bagażnika otwiera się za każdym razem.
-
Schemat instalacji
Witam. Potrzebuję schemat instalacji elektrycznej silnika (kod CJCB). Pojawią się błąd przepustnicy i zaworu na pompie wysokiego ciśnienia, (auto szarpie, gaśnie). Chcę spr. czy przepustnica z zaworem są powiązane.
-
Nawigacja w Audi A4 B8 nie widzi satelit
Wymiana anteny pomogła. Po przejechaniu kilku metrów pokazała prawidłową pozycję auta.
-
Nawigacja w Audi A4 B8 nie widzi satelit
Ok. Zamówiłem antenę. Zobaczymy czy pomoże. Dam znać.
-
Nawigacja w Audi A4 B8 nie widzi satelit
Czy po wymianie anteny z pierwszej strony wątku telefon w aucie działa jak przedtem? W opisie jest że obsługuje GPS, a co z GSM? Mi nawigacja pokazuje okolice Trójmiasta, gdzie jestem oddalony o jakieś 400km.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Może źle opisałem, ale aktywowałem i pasy i hamulec nożny wg procedury jaką podałeś. Wszystko przechodzi, ale nie działa. W wolnej chwili spróbuję może jeszcze raz. Może ktoś pomóc? Aktywowałem wyłączenie h.ręcznego przy ruszaniu bez pasów Driver Out Apply-Evaluation of seatbelt i bez ham. nożnego Driver Out Apply-Evaluation of brake pedal. Procedura przebiegła prawidłowo, obie funkcje według kompa są aktywne ale obie nie działają. Coś jeszcze trzeba zrobić? Ktoś włączał te funkcje w a4 polifcie?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
No tak, tylko chciałem właśnie to wykodować, żeby nie naciskać na h. nożny kiedy zwalniam ręczny. Dokładnie chciałem zrobić 2 pierwsze punkty
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Zrobiłem wszystko dokładnie tak i nie działa. Hamulca nożnego też nie mogę wyłączyć przy ruszaniu z ręcznego.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Przepraszam. Zrobione. Polift 2013r.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Witam wszystkich. Chciałem zakodować wyłączanie automatyczne hamulca ręcznego przy ruszaniu bez zapięcia pasów w sterowniku 53 i nie mam w vcds klucza dostępu. Może ktoś spr. u siebie w vcdsie.