Witam serdecznie szanowne grono.
W przełączniku do szyb, który posiadam w swoim audi a4 b7 urywały się zaczepy które blokują sterownik w gnieździe w drzwiach.
Nowy sterownik to koszt 200zł używany 150zł
Wpadłem na pomysł aby wymienić cały boczek do którego mam dostęp za przysłowiową flaszkę, problem w tym że boczek drzwi od dawcy(05r a4 b7) posiada panel sterowania na 4 szyby, ja mam tylko 2 el. szyby!
Stąd moje pytanie:
Czy po przełożeniu boczku drzwi z panelem obsługującym 4 el. szyby bedzie on współgrał bez problemu z okablowaniem i całą resztą? Kostka w drzwiach jest na 10pinów, także wejść wejdzie do panelu od elektryki 4szybowej !
Z góry dziękuję za każdą odpowiedź
Pozdrawiam ✌️
Ps. Szukałem podobnego wątku na forum ale nie udało mi się nic treściwego znaleźć