Treść opublikowana przez sruba50
-
Jakie głośniki w przednie drzwi w Audi A3 8P?
allegro.pl ALLEGRO.PL cos takiego podejdzie?
-
Jakie głośniki w przednie drzwi w Audi A3 8P?
ok dzięki , a jakieś zamienniki np. z allegro ?
-
Jakie głośniki w przednie drzwi w Audi A3 8P?
witam , charczy mi jeden przedni glosnik w drzwiach , jakie tam sam glosniki ? moze jakies polecacie
-
Klimatyzacja w Audi A3 8P nie działa
Zatarta sprężarka
-
Klimatyzacja w Audi A3 8P nie działa
zatarta sprezarka , urwane sprzeglo
-
Klimatyzacja w Audi A3 8P nie działa
No same. Jakby czegoś brakowało. Zaślepki. Może te sprzęgło się rozsypalo
-
Klimatyzacja w Audi A3 8P nie działa
Srodek nie kręci się
-
Klimatyzacja w Audi A3 8P nie działa
to zobacze te sprzeglo jeszcze , jak bedzie ok to sam zawor wymienic wystarczy czy sprezarke calą bo mnie na kole pasowym jakby czegos brakowalo bo widze lozysko i pierscien zegera
-
Klimatyzacja w Audi A3 8P nie działa
czyli samym srodkiem ? i co ma sie krecic ?
-
Klimatyzacja w Audi A3 8P nie działa
OK,DZIEKI , zawor regulacyjny sprezarki klimatyzacji N280-taki mam błąd , przerwa/zwarcie z plusem , przewody całe nie poprzecierane ,
-
Klimatyzacja w Audi A3 8P nie działa
a jaka tu jest sprezarka? elektromagnes załacza ją ?
-
Klimatyzacja w Audi A3 8P nie działa
to jechac i nabic cz ynnik i pozniej podlaczyc vcdsa i szukac przyczyny ? jak sprawdzic kompresor czy jest ok ?
-
Klimatyzacja w Audi A3 8P nie działa
byłem nabic klime , nabili ale stwierdzili ze do wymiany kompresor i z powrotem odciagneli gaz , i nawet zapaliła sie dioda po włączeniu przycisku ac , wczesniej jak gaz był to nie zapalała sie. moze cos nie tak z instalacja ?
-
Klimatyzacja w Audi A3 8P nie działa
2010
-
Klimatyzacja w Audi A3 8P nie działa
ok , dzieki , podłącze vcdsa , a jak gaz jest odsany to tez zrobie diagnostyke ?
-
Klimatyzacja w Audi A3 8P nie działa
witam , klima nabita , nie włącza sie , jak włączam przyciskiem ac to tylko na ulamek sekundy zapali sie dioda i gasnie , komresor do wymiany ?
-
Problem z kierunkowskazami w Audi A4 B5
Witam, problem mam z kierunkami ,włączę prawy na stałe i jak chce wyłączyć to raz mrygnie lewy , czy manetka do wymiany czy coś innego?
-
Wymiana chłodnicy w Audi A3 8P
Dziękuję bardzo
-
Wymiana chłodnicy w Audi A3 8P
2010r
-
Wymiana chłodnicy w Audi A3 8P
witam czy do wymiany chlodnicy płynu trzeba zdejmowac zderzak i pas czy wyjdzie dołem z kanału ?
-
trzeszczy tuleja
psikalem , nic nie dało
-
trzeszczy tuleja
witam .mam dziwny objaw a mianowicie trzeszczy mi guma amorka tył dolna - czy jest ona wymienna czy trzeba nowy amorek kupic? chodzi o dolną gumę z tulejką w srodku co jest razem z amorkiem
-
A4 b5 17" jakie et?
ok dzieki , a jeszcze prosze powiedziec jaki jest otwor centralny ? 57,1 ?
-
A4 b5 17" jakie et?
witam , a4b5 avant zawieszenie -30mm , jakie felgi 17 i opony podejda aby to w miare wygladalo i jezdzilo , dzieki