Treść opublikowana przez mapcio123
-
Błąd poziomowania w lampie bi-xenon w A4 B7
Po czym to rozpoznajesz? Na forum znalazłem taką rozpiskę ale w tej lampie nie ma nr nad kodem kreskowym.
-
Błąd poziomowania w lampie bi-xenon w A4 B7
-
Błąd poziomowania w lampie bi-xenon w A4 B7
Witam, w swojej audi mam bi xeon skrętny. Lampa od strony kierowcy dostała lekkiego strzala. Na pierwszy rzut oka wygląda na sprawną- wszystkie światła świecą. Natomiast wywala błąd poziomowania ksenonu jak w załączniku. Po uruchomieniu silnika sam reflektor widać że próbuje się poziomowac ale ruch soczewki jest w większym zakresie niż w drugiej lampie. Ktoś ma jakiś pomysł?
-
Linia odcięcia świateł bi-xeon
Wizualnie wyglądały ok. Na 99% polift. Problem taki, że stare już sprzedane
-
Linia odcięcia świateł bi-xeon
-
Linia odcięcia świateł bi-xeon
Trzeba rozklejać lampy ponownie?
-
Linia odcięcia świateł bi-xeon
Tak.
-
Linia odcięcia świateł bi-xeon
W a4 B7 mam bi xeon skrętny. Jakiś czas miałem wymienione soczewki na te z B8. Zauważyłem że linie odcięcia świateł mijania nie są równoległe tylko mniej więcej takie jak na zdjęciu. Da się to wyregulować czy jest to wada soczewek?