Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hzz

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hzz

  1. Hzz opublikował(a) temat w 1.8T
    Cześć, pytałem już na facebooku, ale właściwie nikt nie powiedział co tak właściwie z tym zrobić. Na zdjęciu zaznaczone zarysowania na krzywkach, które są wyczuwalne pod paznokciem. Nie są jakieś głębokie ani nie są to wżery. Wymienię szklanki w tym miejscu, ale nie wiem czy ten wałek może zostać czy szukać innego walka? Zarysowanie jest w dolnej części i nie dochodzi do szczytu krzywki. Co zrobić z tym wałkiem? Zostawić?
  2. Napinacz z łańcuchem wymieniony na nowy. Wszystko złożone wg instrukcji. Napinacz łańcucha bez zmiennych faz, bo tak naprawdę to jest AEB z wiązką AWT Edit. Dodam jeszcze, że grupa 093 nie pokazuje nic oprócz obrotów i obciążenia. http://vaglogi.pl/log-090_093_PXCk2Xm.html
  3. Cześć, wyrzuca mi błąd złej synchronizacji czujnika wałka rozrządu z czujnikiem wału korbowego. W logach grupy 090 pokazuje -99 z góry na dół i na postoju, ale samochód normalnie jeździ i nic się nie dzieje. Wczoraj odpiął mi się powrót płynu chłodniczego do zbiornika i wywaliło mi płyn przez niego. Błąd jest po tym co się stało wczoraj. Wyczyściłem dzisiaj kostki, wytarłem je i wyglądają okej, a sama wiązka bez przetarć. Płyn ze zbiornika zalał tylko czujnik położenia wału korbowego, ale samochód odpala, jeździ i pokazuje obroty na obrotomierzu i w kompie. Przed tym nie było żadnych problemów. Zakładam, że jakby coś się stało z czujnikiem położenia wału to by nie chciał zapalić albo by miał czasami problem. Raczej to też nie jest wina rozrządu, bo nic się nie zmieniło w nim, a -99 w grupie 090 to chyba niewykonalne nawet jakby przeskoczył. Zostaje tylko czujnik położenia wałka rozrządu, który nie był zalany w ogóle. Jest coś co pominąłem albo nie sprawdziłem zanim kupie nowy czujnik?
  4. Hzz odpowiedział(a) na Hzz temat w 1.8T
    Elsa online. ElsaWin. ElsaWeb. WWW.KOLHOSNIKI.RU Version en ligne du logiciel Elsa ou elsawin pour Audi, Skoda, Volkswagen, Seat. Toutes les bases anciennes et fraîches dans un Elsaweb. tutaj znajdź schematy swoich wiązek. Nie mam już tego zapisanego, ale po schemacie musisz popatrzyć co do czego musi być wpięte i zrobić taką przejściówkę, czyli mieć wtyczki z wiązki starej i gniazda z nowej, żebyś mógł w to wpiąć swoją nową wiązke ME7.5.
  5. Hzz odpowiedział(a) na Hzz temat w 1.8T
    Swap skończony, jakby ktoś miał jakieś pytania to mogę odpowiedzieć
  6. Hzz opublikował(a) temat w 1.8T
    Cześć, jestem w trakcie swapa na ME7.5 na wiązce AWT. Mam problem z wtyczkami, które są w obudowie komputera. Stara wiązka łączyła się z nimi 4 kostkami, a nowa ma tam 5 wtyczek i totalnie inny układ wtyczki. Na schemacie, który mam nie ma tych kostek w ogóle. Czy ktoś jakoś ogarnął ten temat?
  7. A jak z twardością i jakąś szybszą jazdą w zakrętach?
  8. Cześć, Jakie macie opinie o gwincie MTSa? Chciałbym opinie osób, które kupiły go po 2019 roku w wersji gold, bo były tam zmiany. Nie znalazłem w sumie żadnych informacji oprócz starych z 2012-2014 roku, gdzie ogólnie była opinia, że to bardzo słaby gwint. Jak jest po zmianach?
  9. Hzz opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Cześć, Cel to ok. 280 km. Jakie turbo będzie najlepsze? -jakaś hybryda na k03 (mam k03-029 aktualnie, więc z niej by była hybryda) -replika garretta GT28RS (K64, JRSPEC, ewentualnie inne) -hybryda TD04-19T -K04 Aktualnie Garrett GT2860RS oryginalny nie jest w moim zasięgu cenowym. Którą z nich byście polecili?
  10. Cześć, podpiąłem dzisiaj kompa do samochodu i wywaliło te błędy co poniżej. Do tego samochód nie jedzie jak powinien chyba. Jest mapa na 181 koni zrobiona przez poprzedniego właściciela z wykresem, ale to było dwa lata temu. http://vaglogi.pl/log-000_001_002_DAYZQ7.html http://vaglogi.pl/log-002_007_025_6g14DV.html Boost max do 0,8 bara, a na 1 i drugim biegu lata jak chorągiewka, dopiero od 3 biegu trzyma. Błędy: VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 8D0 907 557 Component and/or Version: 1,8l R4/5VT MOTR HS D05 Software Coding: 04001 Work Shop Code: WSC 00000 14 Znalezione: 18010 - Power Supply Terminal 30: Voltage too Low P1602 - 35-10 - - - Intermittent 00515 - Camshaft Position (Hall) Sensor (G40) 29-10 - Short to Ground - Intermittent 00532 - Supply Voltage B+ 07-10 - Signal to Low - Intermittent 17978 - Engine Start Blocked by Immobilizer P1570 - 35-10 - - - Intermittent 16500 - Engine Coolant Temp. Sensor (G62): Implausible Signal P0116 - 35-10 - - - Intermittent 01247 - Activated Charcoal Filter (EVAP) System Solenoid Valve 1 (N80) 26-10 - Output Open - Intermittent 00635 - Oxygen (Lambda) Sensor Heating: Before CAT 26-10 - Output Open - Intermittent 16486 - Mass Air Flow Sensor (G70): Signal too Low P0102 - 35-10 - - - Intermittent 16518 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S1: No Activity P0134 - 35-10 - - - Intermittent 16518 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S1: No Activity P0134 - 35-10 - - - Intermittent 01262 - Solenoid Valve for Boost Pressure Control (N75) 26-10 - Output Open - Intermittent 00575 - Intake Manifold Pressure 11-10 - Control Limit Not Reached - Intermittent 16885 - Vehicle Speed Sensor: Implausible Signal P0501 - 35-10 - - - Intermittent 16505 - Throttle Position Sensor (G69): Implausible Signal P0121 - 35-10 - - - Intermittent
  11. Hzz odpowiedział(a) na Hzz temat w Audi A4 B5
    Właśnie tak podejrzewaliśmy. Mamy piasty i pasuje. Czy będą potrzebne półosie z 2.8, żeby to złożyć? EDIT: Już znalazłem, do zamknięcia, dzięki
  12. Hzz opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Cześć, Robię upgrade hamulców z przodu, ale nie do końca mi to pasuje, bo jarzmo trze o zewnętrzną stronę tarczy. Zwrotnice 4B3 407 257B/8B passat W8 Zaciski audi a6 c6 347 numer 981 i 982 Jarzma a6 c6 numer 663 Tarcze Zimmermann Sport S4 B6/7 numer 100.3326.52 Co jest źle? Trzeba będzie dać podkładki po prostu?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.