Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sowa31

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. sowa31 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  2. Podesłałem zdjęcia co znalazłem
  3. Znalazłem takie coś jak oglądałem zbiorniczek, czy te małe pęknięcia mogą powodować że paruje po dynamiczniej jeździe ze zbiornika ? wygalda jakby był pęknięty
  4. Witam, problem polega na tym iż podczas normalnej jazdy po mieście nic się nie dzieje, temp 90 stopni na blacie nie przegrzewa się ani nic, Po przejechaniu się dynamicznie 1,2 bieg do odcięcia wydobywa sie para ze zbiorniczka wyrównawczego, przewody są trochę twarde, po odkręceniu korka wyrzuca płyn chłodniczy. Korek został wymieniony na nowy ori. test co2 (na szczelność głowicy) nie wykazał spalin w układzie. Płyn ładny różowy, zapach normalny. Ogrzewanie działa prawidłowo. Co to może być ? 2.0 tfsi BPG 200
  5. Witam, problem polega na tym iż podczas normalnej jazdy po mieście nic się nie dzieje, temp 90 stopni na blacie nie przegrzewa się ani nic, Po przejechaniu się dynamicznie 1,2 bieg do odcięcia wydobywa sie para ze zbiorniczka wyrównawczego, przewody są trochę twarde, po odkręceniu korka wyrzuca płyn chłodniczy. Korek został wymieniony na nowy ori. test co2 (na szczelność głowicy) nie wykazał spalin w układzie. Płyn ładny różowy, zapach normalny. Ogrzewanie działa prawidłowo. Co to może być ? 2.0 tfsi BPG 200
  6. sowa31 odpowiedział(a) na sowa31 temat w Audi A4 B6/B7
    koła odpadają bo to się dzieje dosłownie na 2,3 sekundy i to nie że bicie jak nie wyważone koła tylko porządne trzęsienie aż monety w schowku latają. obawiam się o tylni dyferencjał
  7. sowa31 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, mam problem mianowicie podczas jazdy na np: 4 biegu obroty okolice 1500 po dodaniu gazu w okolicach 1700-2000 obrotów drży cała buda bardzo mocno drży. przy jeździe powyżej 100km/h objawy nie występują. jest to loteria raz jest na drugim biegu na trzecim bez znaczenia. Wibracje dochodzą jakby z tylu auta. Brak błędów skrzyni oraz silnika. Audi a4b7 3.0 tdi tiptronic quattro
  8. Problem taki, po nocy po wrzuceniu D buja budą przez chwile jakieś 10/15 sekund a R to samo a na N nic się nie dzieje, dzieje się tak tylko na zimnym 3.0Tdi tiptronic
  9. Witam problem taki, po nocy odpalam samochód trzymając hamulec wbijam D i buja samochodem stojąc w miejscu, puszczę hamulec jadąc na samym hamulcu po parkingu szarpie, dodaje gazu i wszystko gra, jest tak przez chwile po odpaleniu. Skrzynia do remontu ? konwerter ? dodam że na pozycji N nic się nie dzieje wbijam znowu D i szarpie nawet stojąc w miejscu. skrzynia nie przeciąga, nie szarpie podczas zmiany biegów, chodzi płynnie. Gdzie leży problem 3.0 TDI tiptronic Quattro a i dodam że mam słabe 3 świece, mam błąd od nich czy ma to wpływ ?
  10. zrobione, magnes był zabrudzony przy panelu zmiany biegów wystarczyło wyczyścić magnes pod plastikową osłoną lewarka
  11. wydaje mi się że nie widzi ponieważ D jest podświetlone cały czas, przeglądałem vcds i nie było żadnego błędu, ale jutro zobaczę to co piszesz.
  12. Witam, posiadam audi a4b7 3.0tdi Quattro mam problem, po przerzuceniu na „tipa” ręczna zmiana +,- nic się nie dzieje na fisie nadal jest D, zaznaczam P,RN,D,S działa, skrzynia pracuje wzorowo. pomocy...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.