-
Grzechotanie w Audi A4 B8 2.0 TDI CAGA
W vcds zero błędów wszytko jest idealnie
-
-
Grzechotanie w Audi A4 B8 2.0 TDI CAGA
Witam mam problem od 6 miesięcy . Auto podczas rozpędzania grzechocze jakby metalicznie gdy są mrozy. Gdy jest powyżej 2 stopni wtedy ten dźwięk jest twarda praca klekocze przy równym trzymaniu gazu . Na biegu jałowym zero dźwięków cichutko jak benzyna wtryski kupione nowe (nie po regeneracji tylko nowe )- zakodowane zawor regulacji ciśnienia -nowy oleje filtry wymienione mapa zrobiona 143-170 km ciśnienie paliwa itp wszystko jest ok zero błędów w vcds dźwięk taki jak każdy mechanik mówił dźwięk wtrysków a są nowe więc już ręce opadają Dodaje filmik słychać te klepanie IMG_0538.mov
-
Brak mocy do 2000 tys
Doszedł do tego że wtryskiwacz na 4 cylindrze uszkodzony i przez to tak się dzieje że turbo późno startuje i czasami szarpie kopci
-
Brak mocy do 2000 tys
Mechanik podłączał kompa wychodzi na to że turbo nie chce wystartować ale też na jedynce gwałtowne ruszenie to szarpie coś strzela jak by pod maską i wtedy dymi. A gdy tego szarpania nie ma to i zero dymu z tym że mulowato do 2000 tys . Nikt już nie wie co to może być . Jeden wtrysk jak by nie domagał wartość 1.80
-
Brak mocy do 2000 tys
Witam. Mam problem moje turbo po odpaleniu nie działa startuje dopiero przy 2000tys . Gdy jadę np. 30 km do innego miasta to wtedy w połowie drogi już ciągnie od początku. Na jedynce zaczął trochę kopcić przy ruszaniu. Czasami gdy go przytrzymam do wyższych obrotów na 2-3 biegu to zaczyna szarpac Wymienione : przewody podciśnienia EGR zaślepiony ( już go odslepilem) wywalony katalizator filtr paliwa nowy oplot przy turbo (do wydechu) sprawdzenie wężów od intercolera. wtryski wymienione podkładki uszczelniacze itp ma ktoś jakiś pomysł ?
Krystianpkp
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta