Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krystianpkp

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. W vcds zero błędów wszytko jest idealnie
  2. Witam mam problem od 6 miesięcy . Auto podczas rozpędzania grzechocze jakby metalicznie gdy są mrozy. Gdy jest powyżej 2 stopni wtedy ten dźwięk jest twarda praca klekocze przy równym trzymaniu gazu . Na biegu jałowym zero dźwięków cichutko jak benzyna wtryski kupione nowe (nie po regeneracji tylko nowe )- zakodowane zawor regulacji ciśnienia -nowy oleje filtry wymienione mapa zrobiona 143-170 km ciśnienie paliwa itp wszystko jest ok zero błędów w vcds dźwięk taki jak każdy mechanik mówił dźwięk wtrysków a są nowe więc już ręce opadają Dodaje filmik słychać te klepanie IMG_0538.mov
  3. Krystianpkp odpowiedział(a) na Krystianpkp temat w 1.9TDI
    Doszedł do tego że wtryskiwacz na 4 cylindrze uszkodzony i przez to tak się dzieje że turbo późno startuje i czasami szarpie kopci
  4. Krystianpkp odpowiedział(a) na Krystianpkp temat w 1.9TDI
    Mechanik podłączał kompa wychodzi na to że turbo nie chce wystartować ale też na jedynce gwałtowne ruszenie to szarpie coś strzela jak by pod maską i wtedy dymi. A gdy tego szarpania nie ma to i zero dymu z tym że mulowato do 2000 tys . Nikt już nie wie co to może być . Jeden wtrysk jak by nie domagał wartość 1.80
  5. Krystianpkp opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam. Mam problem moje turbo po odpaleniu nie działa startuje dopiero przy 2000tys . Gdy jadę np. 30 km do innego miasta to wtedy w połowie drogi już ciągnie od początku. Na jedynce zaczął trochę kopcić przy ruszaniu. Czasami gdy go przytrzymam do wyższych obrotów na 2-3 biegu to zaczyna szarpac Wymienione : przewody podciśnienia EGR zaślepiony ( już go odslepilem) wywalony katalizator filtr paliwa nowy oplot przy turbo (do wydechu) sprawdzenie wężów od intercolera. wtryski wymienione podkładki uszczelniacze itp ma ktoś jakiś pomysł ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.