Cześć. Napatoczyłem się na nowe mapy 2026/2027 i chciałem je wrzucić sobie, bo dawno nie aktualizowałem. No i oczywiście nie widziało aktualizacji. I juz nawet pisałem posta z serii "czego mi nie widzi map, człowiek pomusz". Ale że lubie dłubać takie rzeczy to oddałem się lekturze tego wątku. Przeczytałem wszystkie strony, bo z dłubaniem w sofcie samochodu mój 1 raz. Miałem chyba łatwiej bo z IT, więc nie musze zadawać pytań jak skopiować pliki czy przygotować kartę i ogólnie o co chodzi w tym aktualizowaniu. Wiedza o tym co się robi to podstawa. Efektem tego jest: - Potrójna aktualizacja MMI: MHI2_P3241 -> K3344 -> K3346 - Instalacja M.I.B. v3.6.0: +patch na klucze, +video in motion - Instalacja map 2026/2027. Wszystko za pomocą tego wątku+okolice, mib-solution, mib-helper, użyłem 3 kart SD i laptopa a pacjentem była A4 Avant B9 z 2016r z mapami expired 2019 MHI2_ER_AUG22 Wszystko przebiegło sprawnie choć strach był. Całość zajęła mi ok. 2 godzin. Co mogę tam jeszcze dorzucić żeby było wszystko aktualne na tyle na ile możliwe? Dane gracenote wrzuca się osobno? bo miałem wrażenie (albo przeoczyłem) że to się nie zaktualizowało. Może jakaś podpowiedź jak czym itd. Nie szukałem zmian jakie wniosły aktualizacje systemu (K3346 - malutka paczka, pewnie jakiś fix tylko po dużej 3344). Ktoś zauważył na co zwrócić uwagę? I nie skasowałem błędu który podobno się zapisał, ale nadrobię to może jutro. Nie było to coś co uniemożliwiło dalsze aktualizacje (np. mapy). Dzięki chłopaki wszystkim Wam, którzy się w tym wątku udzielali. Tym od lakonicznych odpowiedzi też a może przede wszystkim ;-) Pewnie z każdego postu wyciągnąłem coś co pomogło gładko i sprawnie przejść. edit: - Fix SVM zrobiony - Gracenote2 v.24 wrzucone i wydaje się działać. edit2: - POI 2025.07